Odpowiedz na ten temat

Okropne bóle miesiączkowe!!

• gość 2018.01.14 [12:57]
    Mam zaledwie 15 lat i okres mam od ok 3 lat, problem zaczął się jakoś rok temu kiedy podczas okresu strasznie rozbolał mnie brzuch. To bardzo silny ból, nic tylko płakać bo nie da się stać o własnych siłach. To już kolejny raz, leżę w łóżku i dopiero się zaczyna, a będzie jeszcze gorzej. Dodatkowo jest mi niedobrze i słabo, tabletki nie pomagają. Co w takiej sytuacji?
  • gość 2018.01.14 [17:05]
    Idź do ginekologa.
  • gość 2018.01.14 [18:50]
    jeśli nie pomagają tabletki, no-spa, to idź do ginekologa. Paradoksalnie, może ci przepisać pigułki antykoncepcyjne, bo przy ich zażywaniu okres się stabilizuje i ból się bardzo zmniejsza. Ale może coś innego być, warto sprawdzić, bo to nie musi boleć.
  • gość 2018.01.14 [18:57]
    Spróbuj wziąść ciepłą kąpiel inny niekonwencjonalny sposób który stosuję to delikatna stymulacja łechtaczki,mnie czasem pomaga taki masarz pomaga.
  • gość 2018.01.14 [19:34]
    to co ty stymulujesz, to nie łechtaczka, tylko prącie, zboczony kundlu.
  • gość 2018.01.14 [19:37]
    To może być endometrioza. Ja tez tak miałam jak byłam w twoim wieku ale faszerowałam się prochami i jakoś to było. Wiele dni i nocy przepłakałam w bólu ale bałam się isc do ginekologa. Teraz mam 30 lat i posklejane jajowody i jestem bezpłodna.
  • gość 2018.01.16 [02:26]
    Ja w takiej sytuacji jeździłam na izbę przyjęć ginekologi z płaczem musiałam.dostawac zastrzyki przez pierwsze 3 dni miałam też wypisane tabletki na receptę
  • sasasa77 2018.01.16 [14:39]
    Idź jak najszybciej do dobrego ginekologa. Tak jak napisał ktoś wyżej, to może być endometrioza. U mnie też własnie pierwszymi objawami były okropne bóle w trakcie miesiączki.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...