Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jagoda2601

OVARIN nowy lek brał ktoś??

Polecane posty

Gość gość
Ja tez biorę ovarin kończę pierwsze opakowanie narazie czekam na jaka kolwiek poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AN3 TTE
Ja właśnie dzisiaj dostałam zalecenie od lekarza na ten lek. Wcześniej brałam inofolic i miałam też wykonana drożność jajowodow i po 2.5 roku starań udało się ale niestety straciłam mojego maluszka w 4 miesiącu gdyż serduszko przestało bić... Teraz zaczynam walczyć na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważacie już jakieś poprawy po stosowaniu tych tabletek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez zazywam te tabletki od 27.11.. zobacze z czasem czy będzie jakas poprawa z miesiaczka i owulacja bo w tym był u mnie najwiekszu problem. Wcześniej pilam inofolic ( jakieś 4 miesiace) i poprawy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bralam inofolic ponad pol roku i nic ;/ moim zdaniem lepiej wspierac sie samym kwasem foliowym i jakies witaminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarek87
Jestem już po pierwszym opakowaniu i wizycie kontrolnej. Powiem szczerze, że widoczna poprawa zdecydowanie.Liczba licznych pęcherzyków zdiagnozowana miesiąc temu ograniczyła się do 1 ;) Mój ginekolog oczywiście zalecił dalsze branie ovarin-u. W przyszłym miesiącu mam się znów pojawić, jeśli w dalszym ciągu nie dojdzie do zapłodnienia wtedy przejdziemy na coś mocniejszego konkretnie na clo.... Pożyjemy zobaczymy.. Jestem pełna nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi lekarz kazał pokazać sie dopiero w lipcu chyba ze zajde w ciążę to mam przyjsc od razu. Ale dokoncze opakowanie tych tabletek i pojde do innego lekarza zobaczyć co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łykam te tabletki 2 tygodnie. Lekarz mi je przepisał bo niestety po INOFOLICU rezultatow nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katarek87 A masz owulacje i bierzesz tylko ovarin ?? ja mam wizyte 15 grudnia zobaczymy co powiem gin. ja biore jeszcze bromergon na nieszczesna prolaktyne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarek87
Nie możemy się załamywać musimy być twarde, myślę, że też dużo zależy od naszej psychiki... ale jak tu nie myśleć o dziecku kiedy się go tak bardzo pragnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dobil ostanio fakt ze robilam badanie testosteronu i wyszedl za wysoki ;/ dobrze ze prolaktyna jest ok ale to dzieki bromergonowi. No tak musimy byc silne i wiezyc ze bendzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ovarin biorę 2 miesiące i widzę znaczna poprawę gin zalecila mi brać je do pól roku ale poprawa widoczna juz miesiaczka na czas nie czekam 2 czy 3 miesiące jest dobrze takze jestem pelna nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Lekarz zalecił branie tego leku kiedy stwierdził ciaze. 5 tydzień. biorę chociaż zastanawiam się czemu mi to zapisał skoro to dla kobiet które starają się o dziecko. powiedział ze na hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie;) Ale jestem w trakcie dni płodnych także przytulam sie często i liczę na CUD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam dzis na wizycie no i dostalam duphaston bromka dalej brac tylko mniejsza dawke i clo i bendziemy dzialac. A z tego wszystkiego zapomnialam sie zapytac czy mam dalej brac ovarin ;p ale mam jescze pol opakowania to bende brac. Ale mi sie wydaje ze u mnie sam ovarin by nie zdzialal wiec juz musze silniejsze leki brac . ale trzeba byc dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka1 Niby od roku ale tak naprawde to na powaznie gdzies pol roku zaczelismy dzialac intesywniej :P trzeba byc dobrej mysli nastawienie psychiczne tez jest wazne. A co do testu lepiej powtorzyc i miec pewnosc :) Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ale zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda2601, ja staram się jakieś 5mies. Lekarz mój podejrzewa policystyczne jajniki, ale mówi że badania mam dobre i narazie dał mi czas do lipca. Mówił żebym nie myślała o tym na okrągło to napewno się uda;) Także wierze że tak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka1 Umnie tez jest podejrzanie pcos z usg by tak wyniklao ale z badan hormonalnych wedlug moje gin oprocz prolaktyny i testosteronu ;/ ale gin mi powiedziala ze musiala by mi zrobic dodatkowe badania zeby to stwierdzic w 100% i mowila ze jestem mloda nie przejmowala sie ze pol roku to nie wiele o staranie i trzeba byc dobrej mysli i takiej jestem czasem przyjdzie taki moment dolujacy ale mam wsparcie w mezu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udało się!!!!!!!!!!!!!! brałam tylko ten Ovarin . Właśnie zrobiłam test jupi :):):) Teraz tylko wizyta u ginekologa na potwierdzenie w tym tygodniu. Mogę oficjalnie ogłosić że owy specyfik działa :) Biorę od początku listopada. Szybko poszło mimo że lekarz powiedział że trzeba brać ok pół roku :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez biorę od listopada może i mnie się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pcosblekarz podejrzewaa tylko po usg. Mówi że narazie nie potrzeba więcej badań bo jestem młoda i uda mi się zajsc.. Gosciu a jak dlugo staralas się??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To gratuluje dwoch kreseczek i oby wszystko bylo w porzdku no ja ovarinu koncze drugie opakowanie. Ale biore tez teraz duphaston na wyrownanie cyklu a pozniej clo. No moja gin tez na usg widzi liczne pecherzyki na janikach i tez mi powtarza ze nie mam co sie zamartwiac ze jestem mlodziutka . A ja jestem tez troche niecierpliwa no coz taki moj los ale musimy byc dzielne wszystkie i cierpliwe :) Wesołych Świat kobietki :) no i zeby nam sie udalo w tym nadchodzacym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez życzę wszystkim jak i sobie tych wymarzonych dwóch kreseczek:) Wesołych świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drożność jajowodu i usuwanie polipów mam za sobą. Nie skończyłam nawet jednego opakowania a cieszę się z pozytywnego testu. Myślę,że najważniejsze to znaleźć przyczynę a dopiero potem w pigułki wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi wlasnie ovarin unormowal miesiaczke a teraz wlasnie @ sie spoznia o caly . Mam nadz ze niedlugo bede mogla was powiadomic czy owy specyfik dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×