Odpowiedz na ten temat

Ovulastan

• JuliaJanina 2016.04.27 [13:33]
    Ovulastan-już sprzedany, ogloszenie nieaktualne.
  • gość 2016.04.29 [22:51]
    Witam. Od kilku dni biorę ovulastan. Mam małe mdłości. Poza tym ok. Póki co żadnych plamien, nic mnie nie boli. Kilka pryszczy ale wcześniej też miałam. Dodatkowo biorę asecurelle osłonowo.
  • gość 2016.04.29 [22:53]
    Dodam że libido nie spada, wręcz odwrotnie usmiech.gif
  • Mag mag mag 2016.05.29 [20:02]
    Biorę tabletki juz dobre pol roku. Żadnych krwawien ani problemu z trądzikiem jak dla mnie idealne
  • gość 2016.06.18 [09:45]
    Hej dziewczyny
    Czy lekarz robił wam jakies badania na hormony zanim przepisał wam tabletki ?
    Bo ja bylam u ginekologa 1 raz i mi je przepisał ,mowil ze ureguluje mi sie cykl . Ale po przeczytaniu tylu wypowiedzi i ulotki troche się boje
  • gość 2016.07.14 [12:59]
    Biorę te tabletki, jedyny skutek uboczny to krwawienie(czasami nie wiem czy to krew bo zdarza się bardziej ciemne). Codziennie. Co prawda jest tego mało (wystarcza wkładka na dzień ) ale jednak jest. Jak narazie jestem jeszcze przy 1 opakowaniu
  • Asiekk_kk 2016.09.08 [22:31]
    Cześć dziewczyny. Niedawno lekarz odkrył u mnie, że podejrzewa endometriozę. Mam torbiel wielkości 2,5 cm w lewym jajniku i jak na razie nie kwalifikuje się do laparoskopii ale może się powiększać. Stwierdził, że aby zahamować rozrost i jeśli nie planuję na razie dzieci to mogę zacząć brać ovulastan. Na recepcie napisał mi, że mam go przyjmować od 5 dnia cyklu przez 6 miesięcy. Pytanie czy jak się będzie pojawiał następny okres to czy mam przerywać branie i zaczynać znów od 5 dnia czy brać non stop? Są to moje pierwsze tabletki tego typu w życiu i nie wiem jak mam się do nich odnieść. Mam 24 lata i ważę 60 kg przy 170 cm wzrostu. Boję się jak organizm na nie zareaguje tym bardziej, że moje miesiączki są bardzo bolesne i bardzo przy tym krwawie. Boję się też, że po nich trudniej mi będzie zajść w ciąże jak już odstawie. Jeśli któraś z Was ma podobny problem bardzo proszę o poradę. Pozdrawiam.
  • anozcdaiwśod 2016.09.14 [11:06]
    Drogie Kobiety,
    Od ponad 1,5 roku biorę tabletki Ovulastan. Przed przystąpieniem do antykoncepcji oczywiście przeszukałam internet w celu zebrania informacji na temat tego leku.
    Wizyta u mojej Pani ginekolog (pierwsza w moim życiu) przebiegła niespodziewanie miło. Poprosiłam o tabletki antykoncepcyjne, nie drogie oraz takie, które za bardzo nie będą ingerowały w moje ciało (choć wiem,ze jednak to sama chemia, jednak chciałam takie, które nie będą miały w swoim składzie zbyt dużej ilości hormonów jak na moje pierwsze tabletki).
    Wszystko się zgadzało: cena była przystępna, miesiączka w odstępach niemal regulaminowych, i nawet mniej bolesne miesiączki.
    Oczywiście zostałam poinformowana o tym,ze przez pierwsze opakowanie (3 miesiące) moje ciało, może doznać tzw. "szoku" i nie zachowywać się normalnie.
    Przez pierwsze 3 miesiące było dobrze, lekkie bule piersi, przytyłam 4 kg, ale to głównie woda zbierająca się w ciele, dostrzec można było po drugim opakowaniu (około 5 miesiąca) zbierający się cellulit i ponowny wzrost wagi.
    Po roku zażywania tabletek cały czas byłam przekonywana przez swoją Panią ginekolog, że to NORMALNE.
    Niestety już przy drugim opakowaniu (około 4 miesiąc), mój chłopak dostrzegł różnicę w moim zachowaniu.
    Zaczęłam płakać bez powodu, snuć się po domu i już tak często spontanicznie nie uprawialiśmy seksu.
    Lecz nie to jest najgorsze, najgorsze było to,że moja Pani ginekolog stwierdziła, że to normalne.
    I tak żyjąc w tym przekonaniu, odkąd zaczęłam brać tabletki przytyłam 10 kg, w nagrodę otrzymałam cellulit oraz niestety stwierdzoną depresję.
    Moja Pani ginekolog ciągle twierdziła,ze to normalne.
    Otóż DZIEWCZYNY nie popełniajcie mojego błędu, lekarz który nie zrobi Wam chociaż badań podstawowych nie powinien przepisywać Wam tabletek, zwykłe badanie ginekologiczne to za mało.
    Jeśli zaobserwujecie jakiekolwiek negatywne skutki, informujcie swojego ginekologa, a jeśli on uważa to za NORMALNE, jak moja BYŁA pani ginekolog, zmieńcie go w trybie natychmiastowym.
    Wiem, że zażywanie tabletek antykoncepcyjnych ułatwia wiele rzeczy, ale zastanówcie się dwa razy. Bo czasem gra, nie jest warta świeczki...
    Nie piszę tego by obsmarować firmę Ovulastan, bo każde tabletki działają na inaczej na kobiety. Piszę to by Was ostrzec, byście dbały o swoje ciało, i nie popełniły tego błędu co ja.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia.
    edytowano 2016.09.14 [11:28]
  • Bajka1612 2016.10.04 [21:34]
    Witam.
    Mam do odsprzedania 1 potrójne opakowanie tabletek Ovulastan ( 3 x 21 tabl.), data ważności do 10/2017; cena 40 zł
    oraz
    1 blister (21 tabl.) preparatu Rigevidon, data ważn. 01/2018;
    cena 10 zł;
    proszę o kontakt osoby zainteresowane:
    mjelenska79@wp.pl; 504 95 94 18
    Pozdrawiam
  • gość 2016.10.13 [16:36]
    sprzedam ovulastan 21 tabletek
    brazen@poczta.pl
  • Iwa92 2016.11.09 [10:36]
    Witam. Postanowiłam opisać mój problem ze względu na tycie. Początkowo miałam wage 47kg, Pani gin stwierdziła, że mam niedowagę i przepisała mi novynette. Ok przytyłam przez rok 3kg. Stwierdziałam, że juz wystarczy bo nigdy nie miałam brzucha a teraz zaczyna rosnąć, więc poszłam do owej Pani gin i poprosiłam o inne tabletki ze względu na to że nie chcę juz tyć. Przepisala mi ovulastan. Biorę go rok- przytyłam 4-5kg! Zastanawiałam się dlaczego jednak czytając te forum jedna z was napisała, że jej gin przepisała te tabletki na przytycie! Zrobiła to celowo?!
  • gość 2017.02.18 [10:21]
    Zdecydowanie odradzam te tabletki , moja cera nigdy nie była idealna , ale to co działo sie w czasie brania tego syfu to istny armagedon ! Syfy wyskakiwały mi cześciej , były to podskórne gule , bardzo bolące , nie szło ich wydusić robiły sie rany , uspokajało sie pod koniec opakowania i w czasie przerwy pózniej to samo , a cera nigdy nie była ładna bo długo sie goiła , byłam zdołowana nie wychodziłam do ludzi było mi wstyd , mało tego wpadłam w depresje , stałam sie bardzo nerwowa , płaczliwa , miałam ataki obżarstwa po których wymuszalam wymioty :/ tabletki brałam 1,5 roku i w koncu trafiłam do lekarza , ktory mi wytłumaczył ze te tabletki nie sa dla osób które maja tendencje do trądziku , maja dużo progesteronu , dla mnie lepsze sa te z estrogenami
  • gość 2017.02.20 [00:11]
    Biorę ovulastan prawie rok. Pierwszy miesiąc - ciągłe plamienie, tak duże jakbym miała miesiączkę. Zanim zaczęłam brać te tabletki moje okresy trwały 2- góra 3 dni. Podczas brania tabletek krwawienie wydłużyło się i zaczęły się duże bóle brzucha.. slynelam z tego że miałam prawie zawsze mokro, podczas brania tabletek mialam tak sucho, że nie dało się czegokolwiek zdziałać bez żeli nawilżających. Jednak warto było czekać pół roku bo organizm chyba na tyle przyzwyczaił się do hormonów, że wróciło nawilzenie, a ochota jeszcze większa niż przed braniem tabletek. Tylko teraz się zastanawiam jak to jest, że te tabletki są słabe, te mocniejsze. Mi lekarz przepisał ovulastan bo powiedział, że na początek będą okej. Nie wiem czy zmieniac, skoro nie tyje, nie mam jakiś MEGA humorow, a jeśli już to rzadko. Czy te tabletki po jakimś czasie będą za słabe do mojego organizmu?
  • justsayin 2017.02.26 [20:26]
    brałam Ovulastan 4 lata i jestem bardzo zadowolona z tych tabletek. początkowo miałam podobnie, suchość, lidibo poniżej zera, ale z czasem wszystko wróciło do normy, a nawet ponad normę. nie przytyłam, miesiączki bezbolesne i regularne.
    niestety jestem zmuszona odstawić tabletki (zalecenie neurologa), więc mam na sprzedaż 3 opakowania z terminem do 10/2018. gdyby któraś z pań była zainteresowana to proszę o kontakt: justsayin@onet.pl
  • gość 2017.03.21 [06:58]
    Zanim zaczelam brac te tabsy czytalam to forum....I tez wyszlam z zalozenia ze kazdy organizm jest inny.... biore je 8 dzien I tak: chce mi sie bez przerwy spac, pryszcze jak u 16 latkismutas.gif , plamienia dosc obfite.jak pod koniec opakowania nie bedzie lepiej to za chiny ludowe nie zaczne 2 opakowania.
  • gość 2017.03.22 [06:20]
    pseudo ",lekarze" ,jezdza na wypasione konferencje na mazury gdzie wszystko funduje firma farmaceutyczna,ktora chce by dany lek wciskali ludziom.jak spytalam lekarza dlaczego mi zmienia tabsy ,ktore byly dla mnie dobre zaczal sciemniac ze "ovuloovulostan to nowosc na rynku o mniejszej dawce hormonow" Po ovu, jestem senna,a mam odpowiedzialna prace....czyli lekarze zamienili sie w Polsce w akwizytorow, ktorzy chca doszczetnie rozwalic zdrowie kobiet.brawo, robcie tak dalej , na szczescie to co sie daje z siebie ...kiedys wroci, zatem powodzenia usmiech.gif ps.lekarze nie sluchaja swoich pacjentek, teksty w sylu " kazda jest inna,na kazda inaczej dzialaja".
  • gośćilona 2017.04.01 [21:57]
    Osobiście jestem zadowolona. Biore tabetki ponad rok cZasu. Wczesniej tez je brałam ale zrobiłam przerwe. Problemy z cera miałam zawsze wiec nie widzę roznicy. Nie przytylam a wrecz na odwrót/ schudłam. Jestem bardzo zadowolona. Nie przestaje miec ochoty na seks, tylko jestem trochę wysuszona w okolicach intymnych. No ale podobni tabletki wysuszaja.
  • gość 2017.07.01 [10:35]
    Liczba kretynek tutaj powala ... od tych co sprzedaja swoje tabletki do tych co g... wiedza
  • Bebek111 2017.09.13 [14:15]
    Biorę ovulastan od 4 lat, zmieniłam w tym miesiącu tryb życia, dużo ćwiczę jem mniej i jestem trochę zestresowana, zawsze dostawałam krwawienia 2/3 dnia po zakończeniu tabletek jednak dzisiaj mija 4 dzień i nic...ktoś tak miał? Wystąpiła tez nie wielkie krwawienie tydzień przed zakończeniem i drugi dzień po zakończeniu tabletek
  • Studentka94 2017.10.03 [00:11]
    Biorę je niespełna 3,5 roku. Na początku wszystko było super zero skutkow ubocznych. Niestety po około 3 latach cera strasznie się popsula (nigdy nie miałam z nią problemów) pryszcze i stany zapalne smutas.gif oczywiście umówiłam się do dermatolog ale trzeba czekać.. ginekolog zapisała mi na 3 msc zmianę na diane 35 w związku z tym trądzikiem ale naczytalam się negatywnych opinii i chyba nie zamierzam ich brac. Ponadto od niedawna strasznie pękają mi naczynka na udach i łydkach o do tego uczucie ciężkości nog smutas.gif u mnei nietety efekty uboczne pojawily sie po 3 latach. Zmieniam ginekologa i proszę o zmianę tabletek, czekam na wizytę.
  • gość 2017.10.15 [19:42]
    Biorę pierwsze opakowanie Ovulastanu, dzisiaj biorę ostatnią tab. z blistra i ciągle mam plamienie. praktycznie nie kończy się od okresu. Martwię się tym, nigdy czegoś takiego nie miałam. Ginekolog który mi je przepisał ma bardzo długie terminy, dopiero w grudniu mogę się do niego dostać. Myślę żeby iść do innego lekarza szybciej. Będę wdzięczna za e-mail w tej sprawie: antracyt16@interia.pl
    Ps. Planuję ciążę i tym bardziej mnie dziwi że przez trzy mies. mam brać te tabletki i równocześnie przygotowywać organizm na ciąże biorąc Mama dha premium + i Miovarian. Czy to normalne ?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...