Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POLKjh

owulacja

Polecane posty

Gość POLKjh

Czesc dziewczyny :) prosze o porade mianowicie nie wiem co mam myslec otoz staramy sie o dziecko mierze temp ragularnie i w tym miesiacu cos nie potrafie tego rozgrysc :D temperatury w okolicy owulacji to: 36.4 36.2 36.6 36.6 36.7 36.4 bol jajnika , 36.8 mocny bol jajnika 37.4 dzis temp mierze zawsze rano ok 6 mianowicie chodzi mi o to ze od piatku mialam bardzo rozciagliwy sluz i troche brazowy a dzis sluz nadal jest rozciagliwy ;/ wg mnie owulacja juz wystapila czy nadal moze pojawiac sie sluz rozciagliwy? a ponad to temperatura mierzona w ciagu dnia wynosi ok 38 stopni .Czy to jest normalne ? Czy taka tampreratura moze wystepowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfik86
Trudno troche to rozgryść bo nie napisałaś dni cyklu i jak długie zazwyczaj cykle miewasz. Ja mniej więcej sluz obserwuje ale np. po kochaniu sie tez jest mi mokro i sluz potem jest przeźroczysty. Długo mierzysz temperature? Ja tez staram sie o maleństwo dzis 11dzień po owulacji i tempka mi spadła wiec pewnie niedługo @ zawita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLKjh
Witaj ja mierze temperature juz od ponad roku wczesniej w celu rozeznania hehhe. pierwsza temp jaka napisaalam byla w 10 dniu cyklu a moje cykle sa w granicach 32-34 dni wogole to w tym cyklu wszystko jest inaczej heheh ;p a ty alfik kiedy masz dostac @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfik86
TRemperatury w ciagu dnia nie miemirz bo to bez sensu. ona najczęsciej jest wtedy podwyzszona. Liczy sie tylko ta ranna zanim wstaniesz z łózka i po przespaniu w ciagu chyba 4 lub 6 godzin.Czym wczesniej mierzysz tym temeratura jest niższa. Dlatego stałaość est wazna aby wyłapać skok ale pewnie wiesz :) Wiesz owulacje mogłas mieć 11 dnia choc przy cyklach do 34 dni to wczesnie no i nie wiemy o temperaturze wcześniej bo skok powinien poprzedzać 6 temperatur nizszych lub owulacja była 15 dnia zobaczymy jutro .Jak tempka bedzie przynajmnie 36,6 i w kolejnych dniach bedzie rosnąć to znaczy ,że 15 dc była owulacja to mi sie wydaje. A ja mam mieć @ czwartek , piatek a dzis temperatura mi spadła więc pewnie sie zbliza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfik86
Dokładnie lub owulacji jeszcze nie było. A śluz może ci sie wydawać, że jest płodny po współżyciu. Przynajmniej mi sie mylił na poczatku teraz widzę różnice. a to moja tempka mierzona od 12dc 12 dc 36,43 13 dc 36,6 14 dc36,62 15 dc 36,54 16 dc 36, 68 17 dc 36,54 18 dc 36,43 19 dc 36,6 20 dc 36,54 Ból piersi 21 dc 36,61 ból piersi i prawego jajnika - owulacja 22 dc 36,88 23 dc 36 ,86 24 dc 36,86 25 dc 36,96 26 dc 37,08 27 dc 36, 98 28 dc 37,04 29 dc 37,07 30 dc 37,09 31 dc 36,92 32 dc 36,74 No i zobaczymy co jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiew
Swoje interpretacje możesz sobie potwierdzać testami albo mikroskopem owulacyjnym. Szczególnie na początku to pomaga :) Mi się wydaje ze nie było owulacji...czasem tak się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super korzysta mi się z Ovu Control najwygodniejszy sposób na obserwowanie cyklu jaki istnieje moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, zależy ile masz lat bo z wiekiem zdarzają się cykle bez owulacji i żadne starania o poczęcie nie będą skuteczne. Jeśli nie jesteś pewna czy masz owulację to kup sobie tester owulacji ze śliny Afrodyta. Ja stosuje i jestem zadowolona. Może on działać na zasadzie naturalnej antykoncepcji lub, tak jak w Twoim przypadku po to aby wiedzieć kiedy współżyć bez zabezpieczeń i kiedy jest na to najlepszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena

Mam podobne doświadczenia z  Ovu Control, też niedługo po tym jak zaczęłam wyznaczać dni plodne to udało się zajść. Ależ byliśmy z mężem w szoku..wcześniej przez okrągły rok nic, ciągle test ciążowy pokazywał tylko jedną kreskę, aż tu nagle nie wiadomo jak i dlaczego – bach! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×