Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytajka532

Owulacja

Polecane posty

Gość Pytajka532

Hej! Mam pytanie do was kobietki :) jakie są szanse zajścia w ciążę po 3 dniach od owulacji? Kochałam się z chłopakiem niestety bez zabezpieczenia (głupota) po kilku godzinach od stosunku śluz zniknął, pochwa jest teraz bardziej sucha. Miesiączke mam mieć teraz 14.09 cykl co 28 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE. i skonczcie spamowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli przed stosunkiem i krótko po nim miałaś jeszcze płodny śluz, to tak.Okres bezwzględnej niepłodności rozpoczyna się trzeciego dnia niepłodnego śluzu.Ale jeśli nie masz doświadczenia, mogłaś pomylić śluz płodny z wydzieliną która występuje przy podnieceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajka532
A czy od razu dzień po owulacji pochwa jest sucha? Bo odczuwam suchość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Zazwyczaj tak.Ale po zaniku śluzu czekamy jeszcze ze współżyciem bez zabezpieczenia przez 2-3 "suche" dni dla bezpieczeństwa.Tzw."okno płodności" tj.dni z największą szansą na ciążę to 72 godziny przed owulacją, dzień owulacji i do 72 godzin po owulacji.Mój syn został poczęty dokładnie w dzień owulacji, córka-48 godzin po, a najmłodszy synek-dzień przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ją sobie w ogóle wyznaczasz? bo 3 dni po owulacji...faktycznej owulacji, zapłodnienie jest raczej niemozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy można zaufać testom owulacyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Z mojego doświadczenia wynika, że. dobre testy na ślinę (takie jak Geratherm OvuControl) są pewniejsze niż paskowe z moczu, ale oczywiście można używać obydwu.Z tym, że test z moczu NIE pokaże dni potencjalnie płodnych (z możliwością zajścia w ciążę) przed owulacją.Test ślinowy-tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można im zaufać, aczkolwiek bardziej polecałabym mikroskop owulacyjny bo jest wielokrotnego użytku i łatwiejszy w interpretacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×