Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość persona

PERSONA.uzywacie???

Polecane posty

Gość persona

hej mam pytanie do kobiet ktore uzywaja persony jako antykoncepcji jak oceniacie ta metode?jak ze skutecznoscia? dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty-persona
używam Persony od kilku miesięcy, ale nie zachwyciła mnie. Żałuję wywalonych 500zł! Przede wszystkim trzeba dużo samodyscypliny żeby jej używać, a wyniki jakie pokazuje Persona jest w stanie wyliczyć średnio rozgarnięta dziewczyna. Chyba, że któraś ma bardzo nieregularne cykle, ale wtedy Persona biorąc poprawkę na tę okoliczność pokaże ci bardzo dużo dni płodnych.U mnie z reguły pokazuje ok. 10 takich dni, ale wystarczyło, że w poprzednim miesiącu zapomniałam zrobić ostatniego testu, a od 14-go dnia do końca cyklu miałam "czerwone światełko".Jest jeszcze, jak już wspomniałam, problem samodyscypliny. Ja w ciągu tygodnia wstaję bardzo wczesnie, ale w weekendy odsypiam zaległości, więc muszę nastawiać budzik, aby pójść do toalety i zrobić test. Bo jak wstanę zbyt poźno to "po ptakach"-wredne urządzenie nie przyjmie testera. Same testery też nie są tanie, trzeba wydać ok. 50zł co miesiąc i nie polecam pominięcia żadnego z nich, bo w przeciwnym wypadku wskazania persony będą mało wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×