Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia1111

Pieczenie i swędzenie miejsc intymnych

Polecane posty

Gość Asia1111

Czesc,mam problemy piecze mnie w miejscach intymnych i tak sie zastanawiam,jak temu zaradzic.Nigdy wczesniej nie mialam takich problemow.Czy ktos wie,czy to moze byc wynikiem podraznienia plynem do higieny intymnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1111
Na poczatek wolalabym sprobowac jakichs lekow aptecznych bez recepty.Moze ktos mial taki problem i cos uzywal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoczi
polecam tantum rosa ...saszetki do rozrobienia z woda i do tego trzeba dokupic pojemnik dzieki ktoremu robi sie plukanie pochwy , polecil mi to lekarz i masc Clatrimazolum tez bez recepty . Pomaga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1111
dzieki inoczi.Wiem,ze zadam glupie pytanie.Ale jak sie uzywa jedno i drugie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoczi
Asia1111 co do Tamtum rosa kup sobie z 5 saszetek ( płukanie 2 razy dziennie) do polowy szkalnki wlewasz przegotowana wode i rozpuszczasz saszetke jak to wystygnie zeby sie nie poparzyc przelewasz do rozowego pojemnika zakladasz na niego koncówke i ... wkladasz do srodka swojej pochwy ta koncówke naciskasz pojemnik i wypukuja sie bakterie i ustaje pieczenia po wszystkim smarujesz sie mascia ( 3 razy dziennie) od razu informuje ze stopujemy conajmniej na 7 dni z seksem aha i trzeba uzywac wkladek chigienicznych zeby mascia nie pobrudzic bielizny. po plukaniu pochwy mozliwe jest uczucie lekkiego pieczenia. Ta "rułka " z tego pojemnika do płukania jest dosc długa nie wsadzej jej do konca wystarczy do polowy długosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno ile ty masz lat? dlaczego nie chcesz iść do gina? skoro cię piecze i swędzi to wątpię,żeby tantum rosa zadziałało no ale skoro się upierasz to męcz się dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1111
Dzieki Inoczi.Do zielonej:mam 24 lata,ale wydaje mi sie,ze to nie jest taki duzy problem,zeby od razu isc do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoczi
zielona istotka 25 masz racje mialam to na koncu jezyka i przypomniec sobie nie moglam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz się to może być duży problem a jeszcze większy może się z niego zrobić.Wnioskuję z twoich wypowiedzi,że ginekolog to obce słowo dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1111
Hehehe,rozbawilas mnie.Ginekolog to nie jest dla mnie obce slowo,chodze do niego raz na pol roku.Po prostu czuje,ze to jakby to nazwac "obtarcie" ,coraz mniej mnie piecze,ale jest to niemile uczucie.Nie mam tego caly czas,tylko wtedy gdy dotykam tych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JapataŁopata
miałam to samo i wiesz co... nie myj mydłem pipki i nie za mocno bo flora się wyniszcza. mi pomogła maść Clotrimazolum czy jakoś tak. Tania i bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1111
Tez mi sie tak wydaje,ze moze to byc zbyt intensywne mycie.Mylam sie podczas okresu,ciekawe czy to moze miec jakichs zwiazek,zawsze tak robie i nic mi nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1111
Do zielonej istotki:nie rozumiem po co tacy ludzi siedza na forum.Zeby wysmiewac innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JapataŁopata
zawsze musi być ten pierwszy raz :) kup sobie tą maść-NAPRAWDE!!! ulży ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1111
Kupie,kupie.Tantum rosa nie stosowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoczi
masc jest bardzo dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1111
Uzywalas w ciagu dnia i stosowalas wladek higienicznych?Tak jak pisala inoczi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JapataŁopata
tantum rosa kupiłam ale nie używałam, maść wystarczyła nie przejmuj się tą desperatką. zachowuje się jakby sama była ginem i nie miała klientów ;p a idź pani w pizdu ze swoim ginem! to tak jakby z katarem iść do chirurga ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1111
masc brudzi bielizne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JapataŁopata
z tego co pamiętam to nie brudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia1111
Wielkie dzieki,jutro pojde do apteki i zakupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann//
Asiu a czy ty zdajesz sobie sprawe ze nie wyleczysz takiej infekcji, byc moze jest to grzybica lekami bez recepty?! Mozesz co najwyzej zaleczyc tzn nie bedziesz odczuwała objawów a to chilerstwo bedzie dalej siedziało w środku i moga byc nawroty. Taka niedoleczona grzybica moze doprowadzic do powstania nadzerki a z czasem nowotworu, moze doprowadzic do powaznych powikłan które moga byc przyczyna bezpłodnosci!!! A wystarczy isc do ginekologa który wypisze recepte na jakies globulki, byc moze tez leki doustne. Nie radze kombinowac i leczyc sie na własną reke. Napisałas ze uwazasz ze nie jest to az taki problem zeby isc do gina, bardzo sie mylisz, to jest własnie taki problem który powinno sie konsultowac z lekarzem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mag88h
16:10 [zgłoś do usunięcia] mag88h (magda1234567@poczta.fm) moze to wyda sie smieszne ale mój problem rozwiązały wakacje nad morzem, a dokładnie słona woda, odkąd zaczełam sie kompac w morzu zauwazyłam ze wszystko mi przechodzi, tez leczyłąm sie flumyconem i gynalginem, najperw mniejszą dawką a obecnie 200mg, pimafucinem i pimafucortem, ale kiedy leki sie konczyły problem wracał. Obecnie miałam wziąść flumycon pierwszego dnia kuracji nastepnie 3go i 14stego, jestem po trzecim i to wróciło a co dopiero czekac na 14sty, dlatgeo opłukuje sie w tych miejscach szklanką wody z jedną łyzeczką soli(nawet czasami zdarza sie ze zapomne bo sie spiesze, wiec nie trzeba tego robic codziennie) i jest ok nic mi nie dolega ale leki biore swoją drogą. Używam tez plynu do higieny intymnej Pliva fem F jak dla mnie jest bardzo dobry, nie rozcienczam go wodą, tylko nakładam bezposrednio na skóre i zanim spłukam zawsze chwile poczekam. Pimafucort odstawiłam bo tam są sterydy wiec z tym trzeba uwazac. Aha nie wspomniałam jeszcze ze mój problem rozpoczął sie tuz po tym jak zaczełam stosowac plastry evra wszysko było by super gdyby nie to.... ale takie są juz chyba uroki hormnów ze zmieniają pH miejsc intymnych. Słona woda jak widac moze zdziałąc cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka25
nie rozumien dlaczego wypisujecie obelgi pod adresem kogos kto ma problem i szuka pomocy!!litosci zalosne wejdz na takie forum gdzie jeden drugiemu moze (dziobnac)a nie na takie kiedy ktos szuka pomocy_ale niestety i takie elementy jak osoby twojego pokroju musza sie uchowac.Pozdrawiam niewyrozumiale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planeta87
witam wszystkich, męcze się z pieczeniem miejsc intymych oraz bólem przy stosunku od ponad dwóch miesięcy, pierwszy lekarz zapisał mi najpierw gynazol, potem po miesiacu gynazol i mycosyst, a teraz po dwóch miesiacach zmienilam lekarza i on przepisał gynalgin i on raczej tez nie pomaga- dzisiaj biorę szósta tabletkę. Za tydzień mam kolejna wizyte. Co Wam pomogło? juz nie mam siły Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
a czy miałaś robiony posiew?? może leczysz nie to co trzeba, w badaniu wychodzi czy to bakterie czy grzyby plus można zrobić badanie wrażliwosci bakteri/grzybów na konkretne leki-spytaj o to swojego lekarza.Poza tym czy bierzesz jakieś probiotyki?? Po zakończeniu leczenia powino się je stosować, zeby uzupełniły florę pochwy.Czesto jakiś lek leczy infekcję, ale osłabie florę pochwy i zaraz łapie sie kolejną infekcję.Ja po antybiotykach biorę provag i przyznam ze pomaga.Dopytaj na wizycie i poczytaj może jeszcze o domowych sposobach leczenia-nie są pewnie super skuteczne w pojedynkę, ale w połączeniu z konkretnym leczeniem moga zwiększyć jego skuteczność.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×