Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adziaks

piekące miejsce intymne,POMOCY!

Polecane posty

Poszukuje pomocy wśród kobiet, które mają ten sam problem co ja.. Wiec mój problem dotyczy miejsca intymnego. Mam 18 lat i około pół roku temu dotknął mnie on po raz pierwszy. Zaczęło sie od delikatnego pieczenia, oczywiscie myślałam z początku ze to po prostu podraznienie np. po wkładkach lecz z dnia na dzien bylo coraz gorzej.. Zakupilam specjalny plyn do higieny intymnej,fakt było po nim o wiele lepiej lecz ciagle czulam dyskomfort. Co jakiś czas wszystko nagle znikało lecz po uplywie 2-3 tyg wszystko powracało.. Postanowiłam sięgnąc po tabletki, zakupiłam tabletki dopochwowe 'zenella med' pomogły bo ból znikł myślałam ze to koniec koszmaru, własnie tylko myślałam bo problem znow pojawil sie 3 dni temu! Dodam ze zrezygnowałam ze sztucznej bielizny,stringów,kosmetykow zapachowych. Oczywiście udaje sie do lekarza,ale do tego dnia musze jakos przetrwać ;((( Dlatego jeśli tez was spotkał taki problem i znacie maści,sposoby które dają rade,prosze o pomoc;) z góry dziekuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a golisz sie tam pianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,ale robie to juz baaardzo dlugo i nigdy nie zauwazylam aby mnie uczulała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natiii203
Ciepłe kąpiele z solą morska, oklady z szafwi. Do tego płyny do mycia miejsc intymnych z kwasem mlekowym. Mam 21 lat i od 3 lat non stop mam infekcje miejsc intymnych przez skórę jaka tam mam. I muszę to non stop stosować żeby nie dochodziło do większych infekcji pomaga tylko musisz pilnować jeśli zacznie nawet leciutko szczypac od razu zacząć kuracje albo stosować ja nawet codziennie nawet jak nie ma infekcji bo to pozwoli utrzymać czystość i nawilżenie skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na problem uporczywych infekcji intymnych warto spojrzeć kompleksowo od prawidłowej higieny intymnej poprzez skuteczne probiotyki, właściwą dietę. O tym wszystkim można przeczytać na stronie: piramida zdrowia intymnego. Informacje, które tam znalazłam pomogły mi znaleźć źródło moich problemów z infekcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, to świetna stronka: http://piramidazdrowiaintymnego.pl/odkryj-piramide/ Poczytaj, zastosuj i na pewno poczujesz różnice. Pamietaj tylko, że dobre bakterie namnażają sie powoli więc proces powracania do zdrowia intymnego bedzie troche trwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piramida Zdrowia Intymnego - to reklama Povagu - tabletek ,żelu i nic więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech reklamują co chcą, ja wiem co mi pomaga i już. Przy pieczeniu i suchości sfer intymnych stosuje hydrovag, dobrze nawilża i zakwasza. Globulki nie są drogie i nie brudzą bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tej stronki nie znam a provag żel używam i bardzo mi pomaga, zwłaszcza przy problemach z nawilżeniem, działa jak lubrykant, tyle że neutralny, bo nie jest perfumowany wiec nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćppppp
Polecam zenella med profilaktycznie jak tylko pojawi mi sie uplaw o nie przyjemnym zapachu i illadian direct plus tez jest bardzo dobry.nawilzaja pochwe bo zawieraja kwas hialuronowy.stosuje zenelle med profilaktycznie i jestem zadowolona.naprawde polecam nie za drogie sa tabletki a lepiej zapobiegac jak leczyc rozne infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina37

Co to znaczy jesli miesiaczka sie opoznia, a test ciazowy jest ujemny (wiek 37)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×