Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninkaaaaaaaaaaaaaa

pigulki i piwko?

Polecane posty

Gość ninkaaaaaaaaaaaaaa

mam problem chce zaczac brac pigulki ale boje sie :)))))dokladnie chcodzi mi o to czy biorac pigulki mozna pic alkohol????? czy jest to bezpieczne???? czy jakies skutki uboczne??????a druguie pytanie dotyczy odchudzania czesto stosuje glodowki 1-2 dniowe ,tylko sama woda ,tak dla zdrowe:)albo monodiety np przeczniczka lub ryzem sie zajadam kilka dni i chcialabym wiedziec czy moze to miec wplyw na skutecznosc tabletek?czy w ogole ma to jakis zwiazek np ze oslabiony organizm gorzej wchlania hormony???jak ktos wie to dajcie znac dziewczynki bo jak widzicie duzo obaw mam:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marsylcia
z tego co mi mowil ginekolog piwo powoduje ze pigulka sie gorzej wchlania, ale ja mimo to w ciagu tych 4 h pilam czasem piwo i nic sie nie stalo(aczkolwiek staram sie tego nei robic za czesto tak na wypadek), jak z innymi alkoholami jest to nie wiem, temat "nawalenia sie" pomijam bo to oczywiste co do diet i glodowek nie powiem ci nic bo nie odchudzalam sie nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konikczekk
co do alkoholu to czesto pije piwko i nawet tebletki tym czasem sie zdarzylo ze pipilam i nic jak narazie jest ok ...........wazne jest by nie zwymiotowac do wlasnie tych 4 godz zanim sie wchlonie. Co do diety to ja tez czesto sie odzchudzam i rozmawialam z tym z lekarzem i powiedzial ze odchudzac sie moge ale z glowa.I raczej nie maja wplywu na diete.Ale bralalam sobie wtedy witaminki .Stosowalam wiele diet ale polecam ci wraz z tabletkami jak juz cos diete 1000kcl.Zdrowa i skuteczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illlllllllllll
no ja tez sie dowiem chetnie jak to jest:))))))))))milo ze ktos ma podobne dylematy co i ja:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×