Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hania.

po ilu dniach od zaplodnienia test ciazowy da prawdziwy wynik?

Polecane posty

Gość hania.

chodzi mi o to jak najwczesniej mozna robic test ciazowy od ewentualnego zaplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania.
myslicie ze po 2 dniach juz by wyszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wszystkich testach z którymi ja się spotkałam było napisane, że test wykrywa ciąże już w 6 dniu od zapłodnienia.Chociaż ja osobiście zawsze robiłam parę dni póżniej, gdzieś tak za dwa tygodnie.Wtedy moim zdaniem to już bardziej wiarygodny wynik.Badanie krwi da Ci wynik dużo wcześniej i jest prawie 100% pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kret
Testy dostepne w aptec wykrywaja HcG w stezeniu 50 - takie stezenie hormonu osiaga sie w 2 tygodniu ciazy - czyli najlepiej zrobic test w dniuplanowanej miesiaczki. Sa do kupienia - np na allegro, testy ktore wykrywaja juz stezenie 10 - te dadza dobry wynik juz w 1 tygodniu. Czasami przy niskim stezeniu gonadotropiny test wypada niejednoznacznie - kreska jest ale blada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *-*
hmmmm pytałam ostatnio swego ginekologa o wiarygodność testów z apteki, powiedział że jest niższa niż deklarują producenci na ulotkach. A już na pewno nie 99% jak podają niektórzy. Mój gin dał jakieś 90%. To tak na marginesie tematu, może się komuś przyda informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×