Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po wzięciu tabletki Ellaone

Polecane posty

Gość gość

Cześć, tydzień temu kochałam sie z moim chłopakiem, używaliśmy prezerwatywy ale zsunęła sie i została w środku. Wyjęłam ja, on nie doszedł w środku ani nic, tylko zanim zauważaliśmy ze cos jest nie tak kochaliśmy sie jakies 2-3 minuty. Udało mi sie wziąć tabletkę ellaone 20 godzin po. Stało sie to wszystko ok 4 dni przed okresem, czyli już w dniach niepłodnych. Dwa dni temu powinnam dostać okres i go nie ma tylko bolą mnie piersi. Mysle ze powinnam miec wyjątkowego pecha zeby zajść w ciąże w takich okolicznościach? Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bralam tabletke po 16 godzinach i bylo juz za pozno. Mam cudowna zdrowa corke, tobie tez zycze zdrowego dzieciatka :) 20h to za pozno.... moim zdaniem ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twój partner skończył w tobie czy nie? Bo mój akurat nie skończył w środku. I coraz bardziej sie przekonuje, ze brak okresu jest spowodowany ta bomba hormonalna, jaka jest tabletka która wzięłam. Tym bardziej, ze miałam ok 3-4 dni do okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra nie trolluj już. Dzisiaj, równo tydzień po wzięciu tabletki i 8 dni po stosunku dostałam delikatnego plamienia (różowy śluz). Miała któraś z was cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie z powodu takich sytuacji, wolę się zabezpieczać pigułkami jak np anty vines, która jest nowoczesna i zawiera mało hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zkoncz z to reklama tych slabych pigulek vines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×