Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pominięcie tabletek

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry. Od 4 lat biorę tabletki Vibin Mini, w tym miesiącu zdarzyło mi się pominąć 3 tabletki z ostatniego rzędu blistra - ze środy, czwartku i piątku. Pominięte tabletki wzięłam w sobotę razem z tabletką z tego dnia. W niedzielę wzięłam ostatnią tabletkę i rozpoczęłam przerwę. W niedzielę doszło do stosunku. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anetek
Cześć, przy braniu tabletek ważna jest regularność żeby były skuteczne. Sama tego pilnuję, z tym że ja biorę belarę. Jeśli byś pominęła nawet 1 tabletkę to już był powód żeby się dodatkowo zabezpieczać przez kolejne 7 dni-jeśli minęło więcej niż 12 godzin. W Twoim przypadku to według mnie ryzyko jest dość duże. Też jak mi tłumaczył ginekolog, jeśli w tym trzecim tygodniu pominie się tabletkę lub tabletki to lepiej nie robić przerwy, tylko zacząć kolejne opakowanie. Radzę zrobić test za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bedzie kolejne "niepokalane" poczęcie z antykoncepcji:D tylko nie pisz, ze tabletki zawiodły, jak inne idiotki, na tu jest wina tylko twojej głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zamiaru twierdzić jeśli coś się stanie, że to wina tabletek, bo zdaję sobie sprawę, że to ja nawaliłam. Nie za wcześnie na test? Plamienie z odstawienia dostaję zawsze w czwartek lub piątek. Jeśli wystąpi to mimo wszystko robić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anetek
Hejka ponownie; ja na Twoim miejscu bym zrobiła ten test, tak dla pewności i spokoju; ogólnie test powinno się robić ok. 10 dni od teoretycznego zapłodnienia; taki który najszybciej pokaże ciążę jeśli ona jest, to test z krwi na beta hcg; powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netporadnia
Ciąża? Masz pytania? Skontaktuj się z nami. kobietawpigulce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×