Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwiusia

POMOCY!!!!!! OKRES SPÓŹNIA MI SIĘ TYDZIEŃ!!!!!!

Polecane posty

Gość sylwiusia

Kochane mam probem taki jak wiele osob na tym forum... okres spoznia mi sie tydzien .... wspolzylam ze swoim chlopakiem raz z zabespieczeniem (prezerwatywa+globulka) i niby wszystko bylo ok.... zrobilismy to w dwa dni od zakonczenia mojego krwawienia.... teraz jest juz 37 dzien cyklu i nic:(:( mam zgrubine scianki pochwy i leci z nich sluzek.... a samopuczucie?? zmienila mi sie łakliwość a tak pozatym to jest ok... moze to stres robi swoje ale tak naprawde mam duzo watpliwosci.... w trakcie stosnku bylo chyba wszystko ok ale teraz to juz nie wiem... pomocy:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ole**********
no a cóż ja ci moge pomóc ...:) za kilka dni zrób test i do lekarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie panikuj! mi się kiedyś spóźniał ponad trzy tygodnie i byłam juz pewna że zosyanę mamusia...a byłam w gorszej sytuacji niż Ty bo robiliśmy to bez zabezpieczenia żadnego, ale na szczęście wszystko było ok :) Nie panikuj! bo okres może się spóźniać właśnie przez stres!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiusia
kochane dziekuje wam:*:* dostalam ten swoj okres:* przez to forum sie torszeczke uspokoilam a co zatym idzie rozluznilam:d wiec to rzeczywiscie byl stres:* a co do adasssss dziewczyny pomozcie prosze... biore tabletki antykoncepcyjne.. w niedziele wzielam ostatnia.W zeszlym miesiacu okres dostalam we wtorek.dzis jest sroda,a ja go wciaz nie mam!! Czy to mozliwe ze okres sie tak spozni podczas brania tablet?? boze oszaleje zaraz!! to powiem tak bo specjalnie spytalam oto mojej kolezanki ktora tez uzywa tableteczek..:* jak mozesz to napisz jakich tabletek uzywasz to dokledniej sie dowiem... ale podobno wlasnie przy tabletkach takie zmiany sa mozliwe... np jezeli od niedawna ich stosujesz to juz w ogole!! naprawde mysle ze wszystko jest ok i okresik powinien sie pojawic... zreszta dowiedzialam sie tez czegos o czym nie mialam pojecia a mianowicie ze przy braniu tabletek nie ma wcale okresu:d zdziwilo mnie to bo przeciez pojawia sie podobno krwawienie... ale okazalo sie ze to hormonalne krwawienie a nie okres hmmm... ciekawe:d naprawde nie wiedzialam:* bardzo bardzo dziekuje ze mi pomoglyscie duchowo:* to wiele daje:* bede teraz tu wlazic i odpowiadac na pytanka:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsiaAsiaAsia
Może nie świecę przykładem, ale opowiem Wam moją historię sprzed miesiąca. Okres miałam 21 lipca 2012. Współżyłam z facetem bez zabezpieczenia na początku sierpnia (stosunek przerywany), po dwóch tygodniach robiliśmy to znów w ten sam sposób kilka razy. Okresu w sierpniu nie miałam. Na początku września zaczęłam się martwić. Test zrobiłam 7 września. Okres dostałam po kolejnych dwóch tyg, czyli po 21 września. Przyczyny: -stres, -długa podróż, -wakacyjne upały, -długa przerwa w stosunkach seksualnych (wcześniej miałam partnera dwa lata i uprawiałam sex kilka razy dziennnie, później trzy niesiące samotności i zero sexu). Wbrew pozorom - nie jest łatwo w ciążę zajść. Musi być ku temu wiele sprzyjających czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tydzień temu uprawiałaś seks i na drugi dzień robiłaś test? yyyyy bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres mi się spoźnia już o 8 dni a ja właśnie przeszłam na diete . Ostatni (i pierwszy ) miałam 6 stycznie powinnam mieć 3 a dziś jest 11 i nie ma okresu nie uprawiłam seksu bo jestem na to zamłoda ale i tak się bardzo boje już nie wiem co mam zrobić ............ pomocy !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wam pomagamy, musicie obydwie pójść do psychiatry, przepisze wam jakieś tablety na uspokojenie i głupotę 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Może faktycznie zaczynam panikować, ale chętnie dowiem się co myślicie. Od 3 dni spóźnia mi się okres, zrobiłam test i był negatywny. Jednak cały czas bolą mnie piersi i od czasu do czasu boli mnie brzuch. Nie ma natomiast żadnego śluzu. Nie wiem teraz czy panikować czy wyluzować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.10.2013-21.10.2013 , 23.11.2013-29.11.2013 , 25.12.2013-30.12.2013. Moje ostatnie okresy, mam je nieregularnie. Współżyje z chłopakiem od końca września 2013, dość często. Ostatnio zrobiłam test- wyszedł negatywny. Co moze byc przyczyna? Dodam, że ostatnimi dniami bolą mnie piersi i jestem lekko osłabiona, a także zwiększył mi się apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wraz z moja ukochana bzykalismy sie bez zabezpieczenia ale rowniez z( prezerwatywy) Okres spoznia sie 9 dni co mamy zrobic. Zrobilismy test 3 dni temu wyszedl negatywny po czym kochalismy sie dalej myslac, ze w koncu nadejdzie upragniony dzien. Niestety tak jak wspomniałam wczesniej okres spoznia sie 9 dni i nadal nic. Bardzo sie boje jak i stresuje co mamy zrobic. Pozdrawiam wszystkich w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jakiej płci jesteś bo raz piszesz jak facet a potem jak kobieta. Trzeba powtórzyć test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nei wazne po napisaniu mojego wypracowania moja ukochana udała sie do wc. Wracajac mowi do mnie cos ci pokaze pokazala mi, ze dostała okres. Teraz tylko czekac do konca okresu i na robote. Pozdrawiam odezwe sie w przyszlym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co masz się odzywać. Ma okres i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siloh89
Dziewczyny ja też z niecierpliwością czekam na okres ,dziś 35 dzień cyklu ,a zwykle krwawienie mam tak ok 29 -31 dnia. Zaczynam powoli schizować i doszukiwać się oznak ciąży ,mam nabrzmiałe piersi jak zwykle przed okresem ale też pojawiła się biała wydzielina z pochwy której raczej nigdy tuż przed okresem nie zauważyłam ,mam raczej sucho .Odkąd sypiam z moim chłopakiem mam częste zapalenie pęcherza ,na początku tego cyklu też przez to przechodziłam i brałam urofuralginum ,możliwe jest ,że zapalenie pęcherza może mieć wpływ na cykl ? Zawsze używamy gumki i chłopak nie kończy we mnie ,także teoretycznie byliśmy zabezpieczenie ,ale naczytałam się tylu głupot ,że już nie wiem co myśleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcezostaćjeszczemamą
spoźnia mi się okres 4 dni nie czuje żadnych objawów takich jak na okres ze swoim partnerem zabezpieczamy sie prezerwatywami i nigdy nie kończy we mnie. Choć raz zsuneła nam się prezerwatywa ale i tak skończył na zewnątrz. mimo to się martwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabiii13
Hejo dziewczyny mam problem ten sam tydzien spoznia mi sie miesiaczka mam okolo 27 juz jest 4 , pierwszy raz cos takiego jestem zalamana plakac mi sie chce robie to bez zabezpieczenia ale to byly ok 4 razy jak tak robilismy ale chlopak od razu wyjmowal jak byl wytrysk, pamietam ze w pazdzierniku dwa razzy to zrobilismy raz nie psmietam kiedy ale drugi 22 pazdziernika. Caly czas stresuje sie , zauwazylam ze piersi lekko twarde sie zrobily, czesto mi sie chce prukac i wydalac skladniki strawione , nie chce mi sie jesc a jak jem to wymuszam bekanie odbija mi sie . co robic dziewczyny strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego spóźnia ci się okres, słynne "czy to ciąża" jakie są objawy ciąży, kiedy jest większe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę naprawdę wartościowa treść poszukaj na blogu przypadkowerzczy.blogspot wpis "Ratunku spoznia mi sie okres" trochę biologii wam się przyda, bo jak czytam niektóre komentarze to można się załamać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie tłuki w ogóle nie powinny rozpoczynać współżycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kikaxx3
Spóźnia mi się okres 8 dni. Nie ukrywam współżyję z chłopakiem i dochodzi do sytuacji, że kończy we mnie. Bardzo pragnę dziecka. Nawet jeśli jestem w ciąży, to nie czuję żadnych objawów wczesnej ciąży czy to możliwe i kiedy mogę robić test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mi się spóźnia tydzien a nawet i dluzej a nie uprawialam seks to co? :-: pierwszy raz mi się to zdarza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pomocy! Spoznia mi się okres 2 dni ostatnio spóźnił się 3 i starsznie się stresuje, kochałam się z chłopakiem z prezerwatywa Ale i tak się obawiam, testy wyszły negatywnie co to może zatem być? Czy mogę być w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkanna
Ja miałam przez długi czas bardzo rozregulowany okres, raz cykl trwał 34 raz 45 raz 21 dni , musiałam pobrać Miositogyn i wtedy po jakimś czasie zaczęłam mieć regularną miesiączkę, jak w zegarku co 28 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama misiakasia
Mam to samo, nie ma opcji, żebym była w ciąży, a okres czasami nawet 2 tygodnie się spóźni. Może też to sobie kupię, to bez recepty? Ile kosztuje i jak długo trzeba brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakkanna
Dostaniesz go bez recepty, a cena jest różna , to wszystko zależy od apteki :) Ja kupiłam za coś ok. 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajulka
Ten proszek ma n-acetylocysteine, trochę poczytałam na ten temat to wiem, ze jest bardzo pomocny w tego typu schorzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaszka
Brałam miositogyn przy pcos, fajnie mi cykl wyregulował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam ze jest taki srodek. W sumie nieraz też u mnie zdarza sie tak ze okres potrafi sie spóznić i 2-3 miesiące. Wiec musze sama spróbowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×