Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sahuene

pomocy...

Polecane posty

KochaBem sie z moja dziewczyna w 1 dzien przed okresem (13 w dodatku piatek)zabezpieczenia... byBem pod wplywem alkoholu i nie wiem czy cos mogBo z tego wyjsc... czy jest mozliwosc ze mogla by zajsc... (okres u niej trwa 3 dni. przynajmniej tak mi powiedziala) zaczol sie 14... pozniej kochalismy sie 19 niby z zabezpieczeniem ale nigdy nic nie wiadomo... No i 21 tez z zabezpieczeniem ale kazdy wytrysk zachodzil w srodku... no chyba oprocz 13... chcialbym sie dowiedziec czy jest mozliwosc zeby zaszla wciaze i ile trwaja te dni plodowe ile dni po @ wystepuja... teraz boli ja brzuch i jest jej strasznie niedobrze, mocz tez oddaje dosc czesto... ale moze to byc spowodowane takze autosugestia... Prosze o odpowiedz na ten temat... bardzo mi zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 bez zabezpieczenia ale nie byl to \"chyba peBny stosunek\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrr
może być w ciąży, takie życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy wystepuja dni plodne?? ile trwaja i kiedy sie zaczynaja... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No facet, jak 13 i w piatek, to zacznij od razu zbierac na wozek :P A na powaznie - ma Twoja luba moze kamerke polaczana z wziernikiem ginekologicznym? Bo jak nie, to sorry,wrozek tu nie znajdziesz :P Dni plodowe, dobre, dobre... Dni plodnych nie da sie wyliczyc z gory, matematycznie, tylko "z dolu"< jak juz jest okres, to wiadomo, ze jakies 14 dni wczesniej byly dni plodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×