Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam dość nie typowe pytanie..mam 18 lat współżyje z moim chłopakiem już od pół roku,zawsze się zabezpieczamy prezerwatywa lecz ostatnio miałam wiele infekcji intymnych zażywałam leki do ustnie i do pochwowo.Gdy już skończyłam z lekami kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia lecz nigdy we mnie nie skończył...4dni temu miałam dostać okres wystraszyłam się i zrobiłam test ciążowy aby upewnić się czy aby przypadkiem nie jestem w ciąży...dodam jeszcze ze nie mam regularnych miesiączek chociaż ostatnio wydawały mi się bardziej regularne.Oczywiscie tez wyszedł negatywnie lecz mam broblemy z rzeladkiem rozwolnienie ból jajników ból rzeladka wachania nastroju zbiera mnie na wymioty lecz jeszcze nie wymiotowałam zastanawia mnie to czy przypadkiem nie jest to spowodowane stresem ponieważ dość sporo go miałam w ostatnim czasie..dodam ze .jest to mój pierwszy post na forum:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
być może to stres, być może to wina leków. a bez zabezpieczenia współżyliście w dni płodne? który to był Twój dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, szczerze mówiąc nie wyznaczam faz cyklu. Ale cale szczęście nie jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×