Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pożyczki na dowód

Polecane posty

Gość gość

Pożyczki,kredyty na sam dowód osobisty http://kredyt66.pl od 100 zł do 200.000 tyś zł w 15 min szeroka gama instytucji finansowych pomoże ci w dobraniu odpowiedniej pożyczki. Szybki czas realizacji i przelew środków na konto. - pożyczka na dowód - pożyczki na dowód - chwilówka na dowód - kredyt na dowód - kredyty na dowód wejdz na naszą strone , wypełnij wniosek i po chwili ciesz sie gotówką na swoim koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam także www.igortreneronline.pl. Tutaj za własną przemianę można wygrać 10 tysięcy złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić z kolei www.aasapolska.pl. Warunki naprawdę dobre szczególnie jeśli porówna się z konkurencją. Można się samemu przekonać dzięki kalkulatorowi na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoanMe
Zapraszamy do LoanMe. Wniosek można złożyć telefonicznie pod numerem 22 377 78 89 lub Internetowo po uprzednim skontaktowaniu się z doradcą, który przeprowadza przez proces weryfikacji. Można również pozostawić swój numer telefonu - oddzwonimy. Udzielamy pożyczek w kwocie od 1.000 zł do 11.000 zł na okres 17, 25, 45 oraz 52 tygodni. Okres spłaty rat wybiera Klient. Strona internetowa: www.loanme.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CanaleGrande
z takich jeszcze firm pożyczkowych polecam jeszcze extraportfel . Jest to pożyczka online - bezpieczna i pewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam pożyczkę w vivusie, nie mogłam niestety spłacić jej w terminie więc musiałam złożyć wniosek o refinansowanie w recredit. Udało się i już została mi ostatnia rata do spłacenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle tych ofert, że ciężko sięzdecydować... Ja wybrałam dobrze, bo skorzystałam z internetowej porównywarki tutaj https://www.bazarkredytowy.pl/ i mogłam wszystkie oferty zobaczyć na jednej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tubetka
ja też swego czasu refinansowałąm pożyczkę w recredit, nie wyrobiłąm się ze spłatą w vivusie, u którego już raz przesuwałąm termin spaty, a udało się refinansować w recredit właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W recredit refinansowałam pożyczke , z którą miałam dłuższy problem ze spłata. Już na szczęście wszystko mam za sobą. Ogólnie zadowolona byłam wszystkie procedury szybko były załatwione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tubetka
praktycznie wygląda to tak, że jak zgłosisz się do recredit po pożyczkę i dostaniesz pozytywną decyzję to firma za Ciebei przejmuje sprawę, czyli załątwi wszystko za Ciebie Ty nei musisz się w ogóle juz tematem interesować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo refinansowałam swoja pożyczkę w recredit, spłacili zaległa pożyczkę, z którą długi czas miałam problem a u nich miałam do spłacenia 5 rat. Czuję teraz ulgę jak już żadnych długów nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonidka
a ja w recredit brałąm pożyczkę na skonsolidowanie starych kredytów a dodatkow dostałam od nich jeszcze dodatkowe pieniądze na świateczne zakuy, więc jestem zadowolona z ich pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniak123
osobiście jestem przeciwny ale to moje zdane. raiffeisen ma pożyczkę dany kesz. to 4 tys na 0 proc a czas spłaty - 2 lata prawie jak za darmo bo trzeba zapłacić 120zł prowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korolonka
Czasami nie ma wyjścia, sytuacje są rózne, nie zawsze da się pożyczyć w banku. leonidka, oni mają konsolidację? Na jakich warunkach? Myślałam, że tylko pożyczki refinansowane, czy jakos tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lista-firm.com.pl najlepsze najtansze bez bik krd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×