Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała czarnulka

pragnienie dziecka

Polecane posty

Gość mała czarnulka

Wykorzystałam już wszystkie możliwości zajscia w ciąże , czytałam dużo o bioenergoterapi i zaczęłam się leczyć tą metodą u jednego ze specjalistów koło Krakowa. Mieszkam w południowych Niemczech i jest ten facet dośc dobrze znany, nawet spotkałam się z Paniami które mają dziecko dzięki Niemu.Mam pytanie do Pań czy to nie szkodzi bo ten pan powiedział że po pierwszym zabiegu do trzech dni należy przeprowadzić drugi a do tygodnia trzeci.Muszę mieć około ośmiu zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sie dlugo juz
starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sie dlugo juz
wszystkie mozliwosci tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
Staram się już cztery lata, leczyłam się już u naljepszych lekarzy próbowałam in vitro bez rezultatów. Na zabiegach u tego Faceta byłam pierwszy raz następny termin mam jutro. Też nie obiecuje cudów ale jestem dobrej myśli bo tylko to mi pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sie dlugo juz
hmm wiec cos o tym my z mezem juz trzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
A czego już próbowaliście, tak jak ja nawet in vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sie dlugo juz
jak masz ochote to mozemy pogadac na gg jak masz bo tak pisac zwlaszcza na takim forum zawsze znajdzie sie kots zyczliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
Na razie jestem u rodziny ale w szczególności interesuje mnie odpowiedz na moje pytanie. Gdy wrócę do siebie to możemy sobie pogadać. Na razie pozdrawiam i życze żeby Wam się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia 1986
Ja dzięki bioenergoterap jestem szczęśliwą mamą. Ja korzystałam z zabiegów trzy razy w tygodniu też mi proponowano jak tobie.Miałam prawdopodobnie czternaście zabiegów i też lekarze powiedzieli że jestem całkowicie bezpłodna. Napewno nic ci się nie stanie, bo ja tylko czułam się coraz lepiej. Nie wiem czy nie chodzisz do tego samego Pana co ja ,jak chcesz to napisz maila do mnie gugi30@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak długi czas
Jak długo leczyłaś się u tego Pana. Co mówili lekarze na tą terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia 1986
Ja chodziłam okolo dwóch miesięcy. Pierwsze cztery zabiegi miałam wykonywane co drugi dzień a póżniej rzadziej. W trzecim miesiącu zaszłam w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
Dziękuję za słowa otuchy od gabrysi na pewno dzisiaj napiszę. Jak by to było wspaniałe gdybyśmy się spotkali na kawie jako szczęśliwe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiennnka
czy miałaś badany progesteron 17-OH?????? Jest bardzo ważny a często nie sprawdzany???? Napisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
Ja miałam robione wszystkie możliwe badania w klinice we Francji już nie powiem jakie bo było tego mnóstwo. Prowadził mnie jeden z najlepszych profesorów od zapłodnień ale niestety i On się poddał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111122222drewa222
Do gabrysi 1986 Proszę podaj namiary gdzie miałaś zabiegi. Pisałam do ciebie maila ale nie wiem dlaczego nie odpisałas. Ja mam ostatni dzwonek żeby zostać matką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia 1986
Przepraszam ze nie odpisuję ale dostałam kilkadziesiąt maili nie tylko na temat, bo są też pełne erotyki. Teraz żałuję że podałam mój adres. Myślałam że tutaj są normalni ale się rozczarowałam. Przedzwoń sobie na nr. 664 263 424 to jest gabinet koło Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko mam nadzieje, ze wam pomoze ten teraupeuta. Askad jestes? Bo ja tez mieszkam w Niemczech. Mozesz napisac dokladnie jakie badania milas robione do tej pory? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111122222drewa222
Dzięki za namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
Jestem z Munchen. Ale więcej przebywam we Francji bo mąż ma tam firmy. co do badań Już pisałam że było tego mnóstwo. Ja też uważam że będę miała dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111122222drewa222
Dla małej czarnulki, jak by ci się udało to napisz.Ja jeszcze zastanawiam się czy jest sens dalej walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
Jak coś będę wiedzieć więcej to napewno podzielę się tą radosną nowiną. Dopiero byłam drugi raz ale na twoim miejscu walczyłam bym do końca tak jak ja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała czarnulka
Drogie Panie dzisiaj wyjeżdzam do siebie. dopiero za tydzień przyjadę do Polski. Jeszcze raz dziękuję wszystkim którzy dodali mi sił w walce o dziecko. Mam nadzieję że moje marzenia się spełnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnjkjnk
idz do egzorcysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem oburzona na takie wypow
Jestem oburzona na takie słowa, ty we wszystkim widzisz diabła. Ja dzięki bioenergoterapii mam dziecko a ty dalej patrz czy nie czai się gdzieś diabeł. Minął już wiek średniowiecza a ty dalej jesteś nawiedzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wicinia
Jak możecie w tak delikatnej sprawie się kłócić. Nie można komuś narzucać światopoglądu i straszyć egzorcystą. Znam kilka osób duchownych którzy by ratować życie chodzili do bioemergoterapeutów, oni też muszą iść do egzorcysty? Gdyż jestem blisko duchowieństwa mogę stwierdzić że zabiegi u osób naturoterapeutów wierzących bioenergoterapeutów napewno nie zaszkodzą ciału ani duszy. Porównywanie tych osób do czarowników, szarlatanów jest głupotą ludzi słabej wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matxxx
Dla wszystkich którzy uważają bioenergoterapie za największe zło. Dlaczego nie straszycie piekłem kobiet, które zabijają własne dzieci tylko walczycie z dobrem, które umożliwia pragnącym kobietom zostać matką. Moja siostra dzięki takim metodom leczenia też jest mamą, i dlatego że ma dziecko dzięki bioenergoterapi będzie potępiona. STUKNIJCIE SIĘ W CZOŁO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matxxx
Wiesz co zmień forum albo odpowiedz na moje pytanie. Wiesz co, jest taki temat na forum - bioenergoterapia pomoc czy oszustwo i tam jeden z bioenergoterapeutów wypowiadał się na temat tego filmiku prosił żeby ta osoba gdy jest prawdomówna napisała gdzie i kiedy leczył, ale nawet się nie odezwał. Zrozumiałam że jest podstawiona przez kościól, nie współpracujesz z nami i nie dzielisz się kasą to jesteś wrogiem naszym jako kleru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjl
teoria spiskowa??? ;) jasne... widac boicie sie tego filmu:) doobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×