Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jodla

Prawidlowy wykres temperatury

Polecane posty

Gość Jodla

Czy ktos moze powiedziec o ile powinna wzrastac temperatura w drugiej fazie cyklu?U mnie wzrasta z 36.5 do 36.8.Nigdy nie osiaga 37.Ktoras z Was tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda kobieta reaguje inaczej.. mojej kobiecie rowniez wzrasta gdzies tak do 36.8-36.9 i skacze sobie ni raz do 36.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem
ale po owulacji temperatura powinna spadac?? jak to mniej wiecej wyglada, kiedy są zauważalne wahania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajttja
temperatura spada przed okresem. mam pytanie - czy jezeli byla by ciaza to jest mozliwosc ze tez spada, czy regułą jest to, ze sie utzrymuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie
mam 7 dni do okresu a temperatura utrzymuje mi się na poziomie 36,7 czy to normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajttja
7 dni to chyba jest spoko jeszcze, moze ci spac w dniu okresu rownie dobrze. mi chodzi głównio o to, czy jezeli spada to czy wyklucza to ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metoda o której mówisz jest bardzo dobra w przypadku planowania ciązy a nie zapobiegania, ś.p. prof. Fijałkowski propagował ją w szkołach rodzenia:) brało się pod uwagę temperaturę, konystencję śluzu i szyjkę macicy ........ a poza tym nie można rozpotrawywać takich kwestii na podstawie jednego cyklu conajmniej 3 miesięcznej obserwacji... a wracając do ciąży i temperatury:) proponuję wykonać test na obecnośc gonatropiny kosmówkowej z krwi koszt 25 zł, wynik w przeciągu 2 godzin .... i wszystko jasne:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
male sprostowanie;) Gonadotropina kosmówkowa (Chorionic gonadotrophin, ATC: G 03 GA 01) - hormon produkowany od 2. tygodnia ciąży przez łożysko. Zadaniem gonadotropiny kosmówkowej jest utrzymywanie funkcji ciałka żółtego, struktury, która powstaje w jajniku, w miejscu uwolnienia komórki jajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×