Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość radekszczecin94

prezerwatywa, ciąża

Polecane posty

Gość radekszczecin94

Witam. Sprawa u mnie wygląda następująco: uprawiam seks z dziewczyną od ok. roku. Nie chcemy mieć jeszcze dzieci, dlatego zabezpieczamy się prezerwatywami. Ostatnio byliśmy na wakacjach i uprawialiśmy seks codziennie przez kilka dni (jakoś 5-6 dni pod rząd), oczywiście stosunek odbywał się w dni niepłodne i był zabezpieczony prezerwatywami Durex Extra Safe. Dochodziłem w środku, ale zawsze pilnowałem, żeby wytrysk był na zewnątrz w prezerwatywie. Chciałbym się zapytać kogoś bardziej doświadczonego czy jeżeli prezerwatywa nam nie pękła tylko czasami kilkakrotnie się zsunęła (nie do końca - tylko jakoś do połowy, może 3/4 członka) jest jakaś szansa na ciąże? Problem polega na tym, że ja jestem spokojny, tylko moja dziewczyna za 2 dni powinna dostać okresu, a przeżywa i martwi się, że nie ma żadnych objawów nadchodzącego okresu. Wiem, że stres chyba może doprowadzić do opóźnienia miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuj mniejsze prezerwatywy...to nie będzie się zsuwać!!! Szansa na ciążę jest znikoma 3%-5% plemniki w śluzie- nie płodnym mogą jednak przetrwać do 3-4dni i poczekać na dni płodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotekfm
Też zależy czy podczas zsunięcia prezerwatywy na "nieosłoniętej części" penisa znajdował się preejakulat i czy na pewno mógł dostać się do środka. Wytrysk spermy był na zewnątrz i prezerwatywa była szczelna, więc ciąży nie powinno być, ale może niech się wypowie jeszcze ktoś bardziej doświadczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netporadnia pl
Szanse są raczej nikłe. Tak jak mówisz stres może opóźnić miesiączkę, więc postaraj się uspokoić dziewczynę. Aby wykluczyć ciąże możecie zrobić test porannego moczu w dniu spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro się zabezpieczaliście to moim zdaniem powinniscie być spokojni. Na przyszłość dla pewności, możecie stosować dodatkowe zabezpieczenie np contragel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Jeżeli prezerwatywa się zsuwa, to istnieje niewielkie ryzyko ciąży-ale tylko w dni płodne.Spróbuj może zmienić typ (rodzaj) prezerwatywy.Nam to pomogło.A opóźnienie okresu do 7 dni NIE świadczy o ciąży.I tak-stres może opóźnić miesiączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem powinniście współżyć tylko w dni niepłodne by nie obawiać się ciąży. Ich wyznaczanie nie jest trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×