Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 11

Proszę o porade

Polecane posty

Gość gość 11

Witam, kochałam się z narzeczonym 2dni po owulacji, cykle mam co 28 dni, teraz za 2 dni powinnam mieć @, zawsze bolały mnie długo przed piersi teraz wogole, a do tego mam rzadki biały wodnisty sluz, nie uciaga się. Czy mogę być w ciazy? ( bardzo byśmy chcieli) dzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki śluz może być objawem wczesnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką nadzieje:) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob test :) mi pozytywny test wyszedl 2 dni przed spodziewana @. Ale zrób z pierwszego moczu po nocy :) daj znac jaki wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przesunęła Ci się owulacja, nie panikuj :) Moim zdaniem powinnas na bieżąco wyznaczać sobie fazy cyklu. Dzięki temu będziesz mogła szybciej wychwycić różne anomalie. jeśli nie umiesz tego robić to kup sobie tester owulacyjny np afrodytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Kobieta jest najbardziej płodna 3-5 dni przed owulacją i do 3 dni po niej.Moja córka została poczęta 2 dni po owulacji, więc jak najbardziej jest to możliwe.Biały wodnisty śluz może występować zarówno przed miesiączką, jak i w ciąży.Ale wahania cyklu do 7 dni są zawsze możliwe.Dlatego test ciążowy należy robić najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki lub najlepiej tydzień po tym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dokładnie działa taki tester?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety dostałam normalnie miesiączkę... Jedynie przesunął mi się z 28d.c na 34 d.c....ehhh... Następny też dostałam 34d.c a ten teraz 31d.c....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×