Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoninka

przepis na orgazm?

Polecane posty

Gość słoninka

mam pytanko:ile z was miało jakikolwiek orgazm?Ja kocham się z moim chłopakiem już od roku i ani razu nie miałam.On już niemal staje na głowie,żeby coś wyszło i nic:(Czym może to być spowodowane? Może ja jestem jakaś niedorobiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepisu na osiągnięcie orgazmu nie znajdziesz chyba nigdzie.Nie każdej kobiecie udaje się go przeżyc.Większość kobiet osiąga tzw.orgazm łechtaczkowy bo taki właśnie najszybciej osiągnąć.Więc może i Wy powinniście spróbować skupić sie właśnie na tym miejscu. Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asssa
kup sobie ksišzke...sztuka kochania....tam jest taki problem swietnie opisany i podane sa matody jak nauczyc sie orgazmu...mnie pomogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mam taki sam problem. Kocham sie z moim chlopakiem juz ponad pol roku i nic :( Juz nawet stracilam nadzieje i pomyslalam ze chyba tak musi byc moze ktos ma jakies dobre rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typhoon
czesc! nie martwcie sie (to do tych z was, co nie mialy orgazmu-jeszcze:) orgazm u kobiety jest w przeciwienstwie do mezczyzn cecha nabyta, wiec nie ma powodow do obaw i zgadzam sie z kolezanka, ze najlatwiej osiagniecie orgazm lechtaczkowy. wielu specjalistow proponuje nawet aby kobiety same doprowadzaly sie do takiego orgazmu dzieki czemu potem, w trakcie stosunku beda mogly odpowiednio "naprowadzic" partnera aby i z nim go osiagnac. a orgazm pochwowy mysle ze z czasem tez osiagniecie. zycze wam tego z calego serca, bo to uczucie nie do opisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dududud
zjedz sobie tabsa na pewno pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostaje ZAWSZE
podczas seksu oralnego. Najszybciej w pozycji 69 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×