Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Wczoraj 20.04 kochalismy się z chłopakiem. wczoraj był piąty dzien okresu mój cykl jest nieregularny, a okres trwa 7 dni. trochę jestem niepewna, czy jest możliwość zajścia w ciążę, cięzko mi ustalić dni płodne. proszę o normalne odpowiedzi i z góry dziękuję za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mysleć głową a pracować ci/pą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę jeśli masz nieregularne cykle to może się zdarzyć tak ze zajdzie się w ciążę podczas okresu. Plemniki przeżywają kilka dni a owulacja mogła być wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli masz problem z wyznaczeniem dni płodnych to kup sobie mikroskop owulacyjny. To bardzo proste, skuteczne urządzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można wiedziec w jakich cenach mniej więcej to można kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afrodyta kosztuje niecałe 90zl a wystarcza na dwa lata, więc moim zdaniem to nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno liczyć na normalne odpowiedzi, skoro takie pytania rozwalają większość kafeterian. jeśli masz nieregularne cykle to nie uprawiaj seksu bez zabezpieczenia i tyle, nie będziesz miała dylematów i stresu związanych z ewentualną ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
O Jezu.Jak ja lubię te wątki "mam nieregularne miesiączki więc nie wiem, kiedy mogłam zajść w ciążę." Dziewczyny.Zajście w ciążę NIE zależy od tego, ile czasu trwa wasze krwawienie lub cykl.Mam bardzo nieregularne cykle-od 28 dni do 89-a jednak mam troje zaplanowanych dzieci.To, do choroby, nie jest jakaś tajemna wiedza! Autorko pytania, jak długie miałaś ostatnie 3 cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ogólnie, jeśli masz regularne cykle (różnice w granicach do 7 dni NIE są żadną nieregularnością!) możesz orientacyjnie, teoretycznie wyliczyć dni płodne korzystając ze wzoru.Początek dni płodnych=cykl najkrótszy z ostatnich 3 miesięcy-21 dni.Koniec: cykl najdłuższy-10 dni.Przykład: Pani Y miała najkrótszy cykl 25 dni, a najdłuższy-31 dni.Początek dni płodnych to u niej 4 dc (zwracam uwagę, że może to być podczas miesiączki)-a koniec-21 dzień cyklu.Ale nie polecam tej metody.Lepiej obserwować, jak zmienia się śluz (po miesiączce powinno być sucho lub śluz lepki, biały, gęsty, im bliżej owulacji tym bardziej mokry, rzadki, podobny do białka jajka) i temperatura (przed owulacją jest niższa, po owulacji lekko się podnosi).Można też to stwierdzić ze śliny.Malutkie urządzenie Donna, Afrodyta lub FertilControl kosztuje na Allegro około 100 zł.Wystarczy napluć na szkiełko i po chwili wiesz, czy to Twój dzień płodny czy nie.Uwaga: mikroskopy mogą nie działać poprawnie u dziewczyn, które w ciągu ostatnich trzech miesięcy były w ciąży lub stosowały antykoncepcję hormonalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważasz aborcję? Chcesz porozmawiać? Telefon Zaufania i NETporadnia dla osób w nieplanowanej ciąży a także tych z doświadczeniem aborcji Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… - rozważasz aborcję, - miałaś aborcję, … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915 915 email: kontakt@netporadnia.pl chat: netporadnia.pl/ Porady w Netporadni są bezpłatne. Gwarantujemy pełną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.05.25 Afrodyta kosztuje niecałe 90zl a wystarcza na dwa lata, więc moim zdaniem to nie dużo. Dzięki za radę, poczytałam trochę o niej i zdecydowałam się ją kupić. Bardzo mi się spodobała, widziałam już pierwsze paprotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×