Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonim90256

Seks podczas miesiączki

Polecane posty

Gość Anonim90256

Kocham się z partnerem podczas miesiączki od zawsze. Jednakże odkiedy używam tamponow na każdy okres zauważyłam że mam problem z wilgotnością, czy ma to ze sobą jakiś związek? Nawet podczas dni plodnych czasami mam ten problem choć nigdy nie miałam. Druga sprawa to to że pierwszy raz podczas miesiączki bolalo mnie "głęboko" w pochwie podczas stosunku, co to mogło być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo możliwe że to tampony tak podrażniają, ja kiedyś też postanowiłam używać tamponów i nabawiłam się nieprzyjemn??ej infekcji,wróć do podpasek,a seks w okresie ? też mam często jednak nie podejrzewam by mialo to jakiś wpływ, mnie nawet przynosi ulgę w dolegliwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
włóż tampon do macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze uzywasz nieodpowiednich tampnów. Ja takich problemów nie mam, używam ob i beppy. W tych drugich można współżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email Zaufania k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .pl w w w. n e t p o r a d n i a .pl 58 6 915 915 Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajja1984
Tampony nie powinny wpływać na kwestię suchości/nawilżenia pochwy. Żeby uniknąć ewentualnych podrażnień, stosuj tampony z otoczką silk touch - www.myob.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Tak.Tampony wchłaniają WSZYSTKO, cokolwiek "znajdą" w pochwie, więc oprócz krwi również naturalną wydzielinę pochwy, szczególnie pod koniec okresu, gdy wydzieliny miesiączkowej jest już mało.Łatwo wtedy o uczucie przesuszenia, podrażnienia a nawet infekcje intymne.Jeśli masz takie wrażenie, zastosuj przez kilka dni nawilżająco-regenerujący żel do mycia,a dopochwowo kapsułkę iladianu.Warto także stosować żel na bazie wody podczas samego zbliżenia.Polecam też tampony z serii Naturella-są wzbogacone o specjalną substancję nawilżającą.Należy również pamiętać o zmniejszaniu rozmiaru tamponu w miarę zmniejszania się krwawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie ,czy seks w trakcie okresu ma jakkiś wpływ na obfitość krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Może mieć wpływ.(Rozkurcz mięśni itp.).Warto też wiedzieć, że istnieją specjalne tampony przeznaczone do uprawiania seksu podczas okresu.Niektóre kobiety twierdzą, że uprawianie miłości w te dni zmniejsza u nich bóle miesiączkowe.Niezależnie od tego zalecam założyć prezerwatywę, najlepiej z dodatkowym nawilżeniem, dla zminimalizowania ryzyka infekcji i urazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×