Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aisza

SOLARIUM A CILEST

Polecane posty

witam!! chcialabym troszke pochodzic na solarium, a biore cilest? jak myslicie moge czy niebardzo? nie chce byc jakas super brazowa i chodzic kilka razy w tygodniu tylko tak troche by nabrac kolorku:) czy sa jakies skutki uboczne i czy opalenizna trzyma sie normalnie czy schodzi szybciej? pozdrowienia kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje solarium
jedyny skutek uboczny brania tabletek+solarium to plamy na skorze(moga sie pojawic, ale nie muszą), zreszto to powinno byc napisane w ulotce.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opalenizna szybciej schodzi
przy tabsach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja biore diane 35
i tez sie zsatanawiam jak to bedzie p osolarium-zbliza sie moj slu, i jak kazda w tym dniu chce wygladac olsniewajaco.... a nigdy wczesniej nie chodzilam do solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też biore diane 35; chodzę na solarium ale bardzo nie regularnie, ale zauważyłam, że po opalaniu - szczególnie w wakacje - robi mi się więcej pieprzyków i takich pieprzykopodobnych plamek, najwidocxzniejsze w okolicach biustu (w międzybiuściu) - to wygląda tak jak mają kobiety z piegami, ooo i na nosie mi troche \"nibypiegów\" wyskoczyło. Ale przeczytaj dokładnie ulotkę od tabletek no i smaruj się kremikiem i nie używaj przyspieszaczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie Panie!! bylam dzisiaj w solarium; nie wzielam zadnych przyspieszaczy i tym podobnych \"rzeczy\" poszlam tylko na 6 min (i chyba tylko po tyle bede chodzic) i wzielam drozsza opcje, tzn zaplacilam wiecej za minute i dostalam lozko z filtrami jakimis , regulatorami - no w kazdym razie milam wszytsko pod kontrola. wrocilam do domu nasmarowalam cale cialo kremikiem i jest ok tylko troszke mnie piekla twarz a biorac pod uwage ze mam piegi na twarzy to zrobily sie troche ciemniejsze ale po ok 2 godz po slorace znowu zbladly :) pochodze jesczze troszke i zobacze jak to bedzie pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×