Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spirala

Polecane posty

Gość gość

Czy spirala mirena przywieziona z U.K jest tak sano dobra.Czy te spirale mają rozmiary?Jestem nieródką i siostra chce mi ją przywieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie to ta sama spirala ;) Mi ginekolog - dla nieródek i mam po cc poleciła Jaydess jako mniejszą wkładkę. Póki co mam ją 3msc i jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy lekarz będzie chciał założyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już trzeba lekarza pytać ;) U mnie były dwie opcje: albo lekarz sam kupuje wkładkę albo wystawia receptę i ja mam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to trzeba szukać lekarza który nie zasłoni się klauzulą sumienia, po co taką specjalizację barany wybierają skoro im sumienie nie pozwala powinni być dentystami a nie grzebać w...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swiecie zakładają położne to ustrojstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym normalnym gdzie kobieta dba o siebie i regularnie bada, u nas różnie z tym bywa więc levosert zakłada lekarz jak się upewni czy zdrowa, bez nadżerek, cytologia zrobiona itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce która tylko chce spiralę do jej zakłada.Kobieta sama musi dbać o zdrowie.Kiedyś to prostytutki przechodziły tylko badania okresowe na syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety źle się czułam z takim zabezpieczeniem. 2 razy mi się obsunęła i po prostu się bałam :/ teraz szukam innej metody, najlepiej niehormonalnej. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemożliwe, chyba że miałaś tą mniejszą dla nieródek, są też niehormonalne ale nie każda może je stosować, laski z obfitymi miesiączkami nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirala jest mało popularna w Polsce i dlatego o niej kobiety nie maja wiadomości.Ta która spróbuje innej antykoncepcji już nie stosuje.To tylko wygoda dla kobiety.Z czasem o niej zapomina ze ja posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieszkodliwa antykoncepcja to prezerwatywy i kalendarzyk! Tak nam zalecił ginekolog. Nam bo nie jestem zacofana by wstydzić się partnera podczas badań cipki czy porodu intymność to ja i partner a nie ja i często zboczony ginekolog ostatnio nawet molestował onkologii , urolog. .Pacjentka była na fotelu. Ginekolog rozpiął rozporek. Spirala powoduje beztlenowce a hormony w antykoncepcji dają znać po latach nawę zakrzepicą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bzdury opowiadasz, masz fantazję dziewczyno poza tym wkładka to jedyna antykoncepcja dozwolona przy ryzyku zakrzepicy, lepiej doczytaj dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spirale stosuje cały swiat a tylko Polki pisza głupstwa.Jak któras spróbuje to ja stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×