Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takaa

Spozniajacy sie okres

Polecane posty

Gość Takaa

Witam mam pytanie, spoznia mi sie okres juz tydzien. Nigdy jeszcze mi sie nie spoznial tak dlugo,najdluzej spoznienie trwalo 3 dni.Robilam test c.ale wyszedl negatywny(robilam popoludniu).Co moze byc przyczyna zatrzymania okresu?Ostatniego miesiaca nosilam duzo ciezkich rzeczy, czy to moze byc tez teg przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też się
mi też się ostatnio okres spóźniał z tydzień ale dzisiaj rano się pojawił i jestem happy. nie wiem jaka była przyczyna spóźnienia... u Ciebie też się na pewno okres pojawi, tylko się zrelaksuj i nie stresuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaa
Nom kurcze stresuje sie bo nigdy tak nie mialam i poprostu mam juz "glupie"mysli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa
Wlasnie nie zabezpieczalam sie dlatego zrobilam test. Ale wyszedl negatywnie.Moze zrobilam go zbyt szybko? Ogolnie czuje sie dobrze,nie mam objaw ciazy ale niepokoji mnie brak okresu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa
Czy ktos odpowie mi na pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na 90 % jesteś w ciąży test z popołudnia może nie wykryć ciąży zrób z rana z pierwszego moczu to Ci powinno jaśniej ale najlepiej test z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa
:////. Ok zrobie z rana,a zeby zrobic test krwi to mam zwrocic sie do ginekologa czy gdzie? bo nie robilam jeszcze tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka159
zglasasz sie do labolatorium i placisz i Ci robia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJJ.
Ciąża to przecież tylko jedna z wieeelu przyczyn, z których może spóźniać Ci się okres...noszenie ciężkich rzeczy = duży wysiłek fizyczny (okres może się w tym spóźnić lub w ogóle nie pojawić, a jeśli już jest to może trwać dłuuużej niż powinien - wiem z doświadczenia), dieta, choroby, stres itd. Ale, przyznaję - test należy zrobić rano, zaleca się wręcz, żeby to było Twoje pierwsze siusiu... też wiem z doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa
zrobilam test ale znowu wyszlo ze negatywnie. Moze jednak zrobie sobie test z krwi sama nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaa
dostalam dzisiaj okres :) Ale mimo tego mysle zeby zrobic sobie dla pewnosci badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamka
Takaa mam tak samo jak ty.. Okresu spóźnia mi sie juz 7 dni;( Nigdy wczesniej tak sie nie zdarzało jak już to góra 3 dni ale nie 7. kochałam się z moim chłopakiem tóż przed prawidłowym nadejsciem okresu czyli w granicach 25-28, obliczyłam,że były to dni nie płodne. Co prawda robiliśmy to bez gumki ale nie do końca.Napewno mnie nie zalał... Czy brak uprawiania seksu przez 2 miesiące, a później przez tydzień nadrabianie;) może mieć jakiś wpływ na brak miesiączki?? Proszę o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie nie stresuj sie zrob test i czekaj cierpliwie. Miostnaio spoznial sie 2 tyg. i nadszedl :) A co do tego nie regularnegosexu to rozmawialam o tym z lekarzem i to nei ma zadnego wplywu na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamka
Nie stresowac sie..Jak to pieknie brzmi a jak trudno tak zrobic;( Przyznam że już od piątku pobolewa mnie brzuch a okresu nie widać pojawia się tylko jakaś biała wydzielina. Nie mam pojecia co to moze oznaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika00
Witam! Ostatnią miesiączkę dostałam 14 maja rano, był to 29 dzień cyklu. Następną powinnam dostać 11-12 czerwca, ale już trzeci dzień jej nie ma. Nie matrwilibyśmy się, ale ja zawsze, podkreślam, zawsze miałam regularne okresy. Jakie mogą być przyczyny? Owszem, miałam stresy i wiele emocji od ostatniego okresu, również bardzo często się kochaliśmy i miałam wiele orgazmów, no i jeszcze jedno, po 18 miesięcznej przerwie piłam alkohol. Także proszę, napiszcie co o tym sądzicie. Dzięki bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malizee
A mój okres spóźnia się już prawie tydzień. Witam tak w ogóle;p Najmniej czego się spodziewam, to ciąża, ale boje się, że w moim organizmie zachodzą jakieś zmiany... Po ostatnim okresie miałam brązowawe plamienie, które trwało ok.9 dni... Teraz okresu nie ma. Ostatnio dużo się denerwowałam no i zdarzało się, że nosiłam bardzo ciężkie rzeczy... teraz często miewam bóle w dole brzucha. Do ginekologa wolałabym pójść w ostateczności... Czy ktoś miał kiedyś coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuula
Jedenasty dzień bez okresu..... zrobiłąm 2 testy - negatywne! Święta za pasem więc nie ma za bardzo jak iść do gina! Co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się kiedyś miesiąc spóźnił i wcale nie była to ciąża tylko nie pęknięty pęcherzyk spowodował powiększenie jajnika które zatrzymało okres... dostałam wtedy końską dawkę hormonów i przeszło :) ale bez gina się nie obejdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie spoznia okres 18 dzien i jestem zalamana:( Ostatnio bylam na dosyc drastycznej diecie,i mialam bardzo duzo stresu,tak sobie to tlumacze..ale z drugiej strony kochalam sie z chlopakiem,niby sie zabezpieczylismy,ale zaczynam sie cholerenie denerwowac:/ Tak wiem powinnam zrobic sobie test,ale po prostu sie boje,za kazdym razem kiedy ide do apteki-tchorze:/. Poczekam jeszcze kilka dni,jezeli nie dostane okresu,to nie obedzie sie bez testu:( Trzymajcie kciuki,zebym nie byla w ciazy:( Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafelate
Życzę Ci takiego wyniku jakiego byś chciała. Mnie @ spóźnia się drugi dzień, pobolewa mnie brzuch i piersi. Test mam już w torbie ale zamierzam wstrzymać się z nim do niedzieli, żeby się nie rozczarowac. Dodam, że chciałabym być w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-)) Mi spóźnia się okres tydzień. Zrobiłam 2 testy, pierwszy po południu, 2 z rana...oba negatywne.Zabezpieczaliśmy się z chłopakiem, ale mimo to się martwię. Zamiast okresu mam białą wydzielinę. Przed świętami miałam dietę 5 miesięcy, ale zawsze miałam regularnie. Co może by przyczyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Mi też sie spóźnia okres juz 8 dzień miałąm duzo stresu teraz też mam ciaglę chodze płacze nie moge spać po nocach bo martwie sie ciążą...Zwłaszcza ze nie jestem z tym chłopakiem z którym to zrobiłam zerwałam z nim i to bardzo mocno to przeżyłam ale to była konieczność niestety :( w dodatku pare dni po stosunku z nim oddawałam mocz z krwią i to czesto (3 -7 minut) nie wychodziłam z toalety piekł mnie pecherz :( jeszcze zrobiłam sobie kąpiel i zemdlałam gdy wyszlam z wanny... Nie wiem co jest :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opinia...
Szymcia, Ty już wiesz co Ci jest. masz jakiś silny stan zapalny - z ngLką Ci to tłumaczyłyśmy. Lekarz musi Ci powiedzieć co jest, bo ciąży na pewno nie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opinia...
Kora888 To może być wynik diety, bądź zmiany diety... Aczkolwiek z dietą jest tak, że przez ograniczenie spożycia określonych artykułów spożywczych, mogło Ci dopiero po kilku miesiącach zabraknąć jakichś witamin, które są niezbędne do wystąpienia owulacji... Jak w ciągu tygodnia się nie pojawi - polecam wizytę u lekarza ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanuska01
Witajcie! Mam maly problem.. Okres spoznil mi sie 10 dni po 10 dniu dostalam okres.. ale gdy zrobilam test ciazowy niby byl pozytywny ale nie jestem pewna chociaz gorna kreseczka byla widoczna... A miesiaczke mialam az 7 dni.. Jestem umowiona w tym tygodniu do ogolnego lekarza i mam nadzieje ze zrobi mi badanie krwi albo moczu.. Staramy sie z moim partnerem o dziecko juz prawie rok. Dzisiaj robie kolejny test tylko siusiu mi sie nie chce a wypilam juz dosc duzo plnow... Mialscie kiedys taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorcia
Ach my kobiety... Ja mam podobny problem... miesiączka mi się spóźnia 10 dni, ale niestety od 22 do 25 dnia cyklu miałam delikatne krwawienia przy czym brzuch mnie w ogóle nie bolał a teraz mam straszny ból podbrzusza... mój cykl od wakacji nie jest regularny ale w grę wchodziły 2-3 dni... kiedyś miałam problemy z nadżerką i obawiam się że mój problem powrócił, chodziarz ciąży też nie wykluczam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadasdasdasdas
Jedna z wielu - po to się robi test rano, bo jest stężenie hormonu jest największe..W ciągu dnia nie jest - sika się niemal na bieżąco. Przy początku ciąży może to mieć wpływ. Jak będziesz w ciąży o sama sobie sprawdź....a nie pisz bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t a k a o n a
Do Martynki nie mozesz byc w ciazy skoro okres sie pojawil:) A okres moze spoznic sie z roznych powodow, ja np mialam lekkie przeziebienie i to wystarczylo ze przesunela mi sie owulacja 2 tygodnie... i okres tez mialm spozniony;p Bez paniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cekoladaa
no właśnie... ja powinnam dostać miesiączke coś koło 18-19. wiem to tylko kilka dni, ale oczywiście mam głupie myśli. poza tym zawsze przed miesiączką mam typowe objawy, nabrzmiale piersi, wielki apetyt. teraz nic :( zabezpieczaliśmy się i nie stało sie nic niepokojącego. w ostatnim czasie miałam grype jelitową przy tym dość wysoką gorączke. teraz znowu złapałam jakąś infekcje, bo znowu mam podwyższoną temperature no i takie przeziębieniowe dolegliwości. ale cały czas się zastanawiam i już wariuje na tym punkcie :( co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×