Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda 1984

Spóżniona tabletka

Polecane posty

Gość Magda 1984

Czesc! Mam problem. Biore postinor od roku. Niestety wczoraj zapomniałam i wzięłam tabletke po 16 godzinach. To jest 5 dzien brania tabletek, a napisane jest, ze najgorzej jest jak sie zapomni w 1 tygodniu. Kochałam się ze swoim chłopakiem 4 dni temu. Co teraz robic? Boje sie, ze moge zajść w ciąże. Jak mam teraz postepowac? Czy mozna cos wziaśc by zmniejszyc prawdopodobienstwo zajscia w ciaze? Co mamy zrobic? Prosze o pomoc i odpowiedz. Z góry dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhsauidgui
coooooo?????? postinor od roku???? regularnie???? boze albo cos Ci sie pokickalo albo masz pokickane w glowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda1984
Przepraszam z tych nerwów pomyliło mi się i chodziło mi o to, ze biorę MICROGYNON!!! A ktos mi powiedział, ze mam wziąść postinor, ale nie jestem przekonana. Proszę pomóżcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasięgnąć porady lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaagggggggaaaaaaa
Magda -------- ja też brałam Microgynon i zdarzyło mi się zapomnieć czy wziąźć później. W ciązy nie jestem, ale radzę przez ten cykl używać dodatkowego zabezpieczenia, np. prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 1984
Po ilu godzinach wzięłaś tabletke??? W ktorym tygodniu brania tabletek zapomniałaś o niej??? Strasznie sie boje. Oby bylo tak jak w Twoim przypadku aaagggaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojniee
Nie panikuj tak. To, ze spóźniłaś się o 16 godzin z przyjęciem tabletki nie znaczy ze zaszłaś w ciąże. Wcale az tak łatwo nie zachodzi się w ciąze, a poza tym spóźniona tabletka moze ZMNIEJSZYC działanie antykoncepcyjne, a nie całkiem je zlikwidować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po przerwie 7-dniowej
od nowego opakowania, jest sie zabezpieczonym ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokojniee
No jasne ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaagggggggaaaaaaa
Magda ------- nie pamietam dokładnie ile minęło ale napewno więcej niż 14 godzin. po 7-dniowej przerwie jest się znowu zabezpieczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×