Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stosunek jeden po drugim z prezerwatywą

Polecane posty

Gość gość

Witam. Otóż mi i mojej dziewczynie przydazyla sie taka sytuacja kochalismy sie z prezerwatywą lecz jesteśmy osobami które od niedawna uprawiają seks i wytrysk u mnie pojawił sie bardzo szybko więc siegnelismy po.drugą prezerwatywe. Zanim założyłem to wytarlem penisa w chusteczke lecz przy zakładaniu drugiej dolozylem na odwrót co moglo spowodowac ze plemniki były na prezerwatywie bo tą chusteczka nie jestem pewien czy do końca wytarlem cała sperme. Przerwa jaka byla pomiędzy stosunkami to okolo 5 min. Wiec pytanie brzmi jesli zostalo na prezerwatywie troszke spermy którą mogłem przenieść na palcu czy dotyknax gumką penisa na ktorym mogło sie cos znajdować prawdopodobieństwo ciąży jakie jest ? Dodam ze moja dziewczyna ma okres nie regularny 32 dni 34 dni a niekiedy nawet więcej niz 40 więc ciezko określić dni nie płodne. Prosze o normalne odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wsadż jej do pochwy termometr i czekajcie... nie wiem tak w okolicy 3 miesiąca możecie dołożyć do tego stetoskop albo opukiwać okolice pępka jak bedzie echo to bedzie niedobrze chyba ze ktoś walnie piescią w stół aż się stróż zerwie z polówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko nie bierz się za sex jak nawet prawidlowo nie potrafisz prezerwatywy zalozyc, zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogło tak się zdarzyć a prawdopodobieństwa nikt ci nie obliczy bo w zasadzie niczego nie jesteś pewny i nie wiesz nawet czy to były dni płodne czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmaciekjacekgosiazosia
Prezerwatywy kupisz np w każdym sklepie jak i również na w internetowym - ja osobiście polecam www.intymnosc24.pl. Mają dobre rabaty i ofertę promocyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×