Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

stosunek przerywany a ciąża

Polecane posty

Gość gość

pomocy! dziewczyny czy któraś z Was zaszła w ciążę po stosunku przerywanym? od dwóch lat stosuje aplikacje mój kalendarzyk i nigdy nie zawiodła aż.. miesiączka zaczęła mi się 20.08 wieczorem. cykl trwa przeważnie 25, bardzo rzadko 26, dzień o którym mowa to 3.09. jaka jest możliwość zajścia w ciążę? co ciekawe aplikacja pokazuje mi ze @ powinnam dostać dwa dni temu. gdy zmienię datę miesiączki ma 21.08 pokazuje że powinnam dostać dzisiaj. normalnie wariuje. obecnie czekam na umowę o pracę chwilowo ma przyuczeniu. nie mogę zajść w ciążę teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przy przerywanym można zająć. Przed wtryskiem często wydziela się preejekulat gdzie też są plemniki. Zabezpieczaj się bo szkoda stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie dodatkowo zabezpieczamy.. tylko akurat nie wtedy . umrę ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przerwij oddanie porannego moczu a nie ruchoanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby preeajkulat był w stanie zapłodnić kobietę to miał bym już gromadkę dzieci. Stosuję tę metodę już od 4 lat i jedyne dziecko jakie mamy to jest planowane. Sama penetracja potrafi u nas trwać ponad 30 min to dość sporo preejakulatu zostaje w pochwie. Oczywiście stosunek przerywany trzeba też opanować do perfekcji a wpadki najczęściej zdarzają się w momencie kiedy facet okłamuje Cie że zdążył wyjąć na czas a w rzeczywistośc****erwszy strzał był w środku a reszta na zewnątrz... Ja bym nie panikował. Bierzesz jakieś leki? Może przechodziłaś jakąś chorobę np mocniejsze przeziębienie? Takie coś też potrafi opóźnić okres. Najlepiej idź do ginekologa i będzie wszystko wiadomo :P Dodam jeszcze że badałem swoją płodność nie tak dawno temu i wyszło że jestem hiperpłodny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preejakulat, jeśli sperma jest dobrej jakości, może zapładniać. Nie musi się tak stać, ale prawdopodobieństwo realnie istnieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie nie chce zajsc w ciaze to sie bierze tabletki zamiast stosowac metody ze sredniowiecza. Dorosnij dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie brałam leków. nic co mogłoby spowodować aby się opóźniał poza jednym. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszłam w ciąże po stosunku przerywanym (przynajmniej się tak umawialiśmy), ale to dlatego, że partnerowi się trochę "ulało", a ja miałam akurat szczyt dni płodnych... Nie ma szans żeby zajść w ciążę bez spermy, a w preejakulacie jest zbyt mała ilość plemników żeby coś zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że jest. Obawiam się ze większość dzieci jest ze stosunku przerywanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my też kiedyś stosowaliśmy, ale potem zaczęliśmy się zabezpieczać. a nasz Jaś jest w pełni planowany. Także teraz mam na głowie ogarnięcie zdrowszego trybu zycia, zdrowszej diety. Coś polecacie? Słyszałam ze ta jest bardzo sensowna pregna.com.pl/prawidlowa-dieta-w-ciazy Ktoś stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłam test 12 dni po stosunku i wyszedł negatywny zrobię ponownie pojutrze. ile wam sim spóźnial czasu okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Kalendarzyk NIE jest metodą antykoncepcji, nawet naturalnej! Żeby wiedzieć, kiedy można współzyc bez zabezpieczenia, trzeba się obserwować, a nie polegać na teoretycznych wyliczeniach! 12 dni po stosunku może być jeszcze za wcześnie na prawidłowy wynik testu.Potrzeba co najmniej 14 (a najlepiej 21) dni by był w pełni wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Ps.Jeśli już musisz coś "liczyć" to licz chociaż tak: początek dni płodnych=cykl najkrótszy, jaki miałaś-21 dni.Koniec: cykl najdłuższy-10 dni.W takim razie dni płodne przypadają MNIEJ WIĘCEJ między 4 dniem cyklu a 17 dniem.Ale żeby można było podejrzewać ciążę, miesiączka musi się opóźnić o co najmniej 7 dni.Wtedy powtórz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam chyba raz w życiu bardzo stresującą sytuację, taką, że myślałam,że jestem w ciąży a nie byłam.. i od tego momentu zaczełam brac anty vines, które mają mało hormonów a dobrze zabezpieczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie aplikacje nie są skuteczne. Bardziej polecałabym mikroskop owulacyjny albo komputer cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiasz się ciąży? netporadnia pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
które z tych urządzeń możecie bardziej polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×