Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agata8904

Suplementy Fertinea

Polecane posty

Gość Agata8904

Cześć dziewczyny, Czy słyszałyście może o suplementach dla kobiet starających się o dziecko, Fertinea? Staramy się z mężem od kilku miesięcy, wszystkie wyniki mamy w normie. Moja ginekolog poleciła mi ostatnio właśnie te suplementy, ze względu na naturalne składniki. Normalnie nie przepadam za takimi mieszankami itd., ale muszę powiedzieć, że herbatka jest naprawdę dobra :) Mam nadzieję, że niedługo przekonam się o jej rezultatach :D jeżeli ktoś ma już jakieś doświadczenia proszę o opinie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola3345
Cześć Agata8904, ja też się staram ze swoim partnerem o dziecko, ale jakoś na razie nam nie wychodzi. Na facebooku znalazłam portal Mama z natury i tam są właśnie te produkty. Weszłam do sklepu i kupiłam cały zestaw. Jutro powinnam go dostać, więc napiszę jak wrażenia zestawu. Podobno można odebrać darmową konsultacje z lekarzem :) Ciekawa jestem czy będzie to miarodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuuMMy
Cześć dziewczyny, zestaw Fertinea poleciła mi moja Pani doktor, stosowałam produkt przez 3/4 miesiące (cały zestaw) i dzisiaj jestem na początku ciąży. Starałam się z partnerem o dziecko od ponad roku, więc mogę powiedzieć, że dzięki tym suplementom udało się !! POLECAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola3345
Ijee gratuluję Mummy;) Kurczę może serio te suplementy działają. Ja dostałam w tym tygodniu suplementy. Muszę Wam powiedzieć, ze ten zestaw wyglada imponująco. Wszystko jest takie ładne, a poradnik zawiera informacje dotyczące diet, sportu, wagi- bardzo fajna sprawa. Nie konsultowałam zakupu z moim lekarzem, bo daje mi jakieś witaminy, które w ogóle nic nie dają. Poczytałam sobie na stronie fertinea o produkcie i postanowiłam go kupić. Mam kilka pytań do lekarza, ale to napiszę sobie do tych lekarzy co współpracują z Fertinea, bo mam bezpłatna konsultacje online ;) żal nie wykorzystać i zobaczyc. Generalnie po suplementach się czuję dobrze. Dawkowanie jest fajnie opisane. Jeśli chodzi o czas brania suplementów to zalecają 3 miesiące. Trzymam kciuki za nas wszystkie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniek84
Mummy gratulacje! Ja biorę Fertinea od prawie miesiąca, za kilka dni będę zamawiała drugi raz. Jestem bardzo zadowolona, skorzystałam z darmowej porady u specjalisty. W moim przypadku był to dietetyk ponieważ mam problemy z nadwagą. Dodatkowo informacje, które wyczytałam w poradniku dołączonym do zestawu uświadomiły mi jak ważne jest zdrowe odzywianie i ruch. Trzymajcie kciuki dziewczyny, mam już -2kg a jeszcze 15 kg przede mną do zrzucenia. Fertinea ma też super profil na facebooku - Mama z natury - dużo fajnych info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata8904
Hej dziewczyny, Kupiłam cały zestaw, ale wspomniałam akurat o herbacie, bo bardzo mi podeszła :) Aniek84, a jak szybko dostałaś odpowiedź od specjalisty? Mam sporo pytań do lekarza, chcę wszystko zebrać w jednym miejscu :) Dam znać po otrzymaniu odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Agata8904, rano napisałam maila i popołudniu miałam już odpowiedź. Właśnie weszłam na stronę Fertinea i mają super promocję. Ferti Vitamins i Ferti Formula w zestawie za 99 zł. A jezeli chodzi o konsultację z lekarzem to nie kończy się ona na jednym mailu, w moim przypadku mailowałam z dietetykiem przez kilka dnia aż wszystko było dla mnie jasne. Także super :) Opłaca się kupić cały zestaw, na samą konsultację u dietetyka pewnie wydałabym sporo pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Ja rozpoczęłam stosowanie tych specyfików 2 miesiące temu. Poleciła mi Pani doktor. Każda pacjentka, która wychodziła z gabinetu (prywatna klinika) miała zakupić cały zestaw. Patrząc na skład rzeczywiście jest on dobry, ale czy można uważać, że działa cuda.... trudno mi powiedzieć. Ja zmagam się z pcos, brak owulacji, Clo nie pomaga, lametta nie pomaga, jedynie clo w skojarzeniu z gonalem (4zastrzyki) pozwoliło urosnąć jednemu pęcherzykowi. Więc ogólnie cykl za cyklem mija mi na bezskutecznym staraniu się o owulację. Wierzę, że witaminy takie jak Fertinea mogą poprawić wyniki badań, dlatego mocno wierzę, że i na mnie wkońcu jakieś leki zadziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniek84
Hej, mi o Fertinea powiedziała koleżanka, ale tak naprawdę przekonał mnie skład zestawu. Przekopałam internet i większość jej składników ma wiele badań, które potwierdzają działanie. Myślę, że przy suplementacji trzeba dać sobie 3-6 mies. na efekty. A ja mam kolejny kg mniej :) Trzymajcie kciuki za następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola3345
Ja skorzystałam z konsultacji online - pisałam do dietetyka, chciałam żeby podała mi dietę dla vegan, ponieważ ja nie jadam mięsa, ryb, makaronów ect. Podesłała mi bardzo fajne informacje dotyczące tego co powinnam jeść, żeby dostarczać jak najwięcej składników odżywczych niezbędnych podczas starania się o dziecko. Dziewczyny ja tak bardzo chcę zajść w ciążę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata8904
Hej dziewczyny, jak tam, suplementujecie się dalej? :) Wiecie co zauważyłam? Odkąd zażywam Fertineę nie mam już takich bolesnych okresów. OGROMNA różnica. Mam nadzieję, że wszystko zmierza do upragnionego celu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stawiam na naturalne suplementy, biorę iqacai i czuje sie lepiej, a przede wszystkim lepiej wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola3345
Może i IQAcai są dobre, ale na pewno nie działa tak na płodność. Ja stosuję Fertinea i czuję się super:D Teraz mam trzeci miesiąc:D Teraz już z mężem będziemy próbowali:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzcie sklad ! tam jest zwykly olej lniany. Mozecie kupic w aptece tabletki lino complex za pare zl.. zwykle naciaganie ! A jeszcze taniej mozna kupic cala butelke tego oleju. Chodzi o kwasy omega 3.. jeszcze jak zyje nie widzialam tak drogich tabletek z olejm lnianym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ma zwykły olej lniany do poprawy płodności? :P Olej lniany to podstawa do kwasu DHA, witaminy D3 i witaminy E. Czytałam o tym i wiem, że musieli tak to zrobić bo inaczej nie dałoby rady uzyskać dobrze przyswajalnej formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linocomplex ma kwas foliowy i olej. Jak poszukasz głębiej to kwas foliowy nie powinien być zawieszony w takiej formie bo nie przyswaja się! A wręcz odwrotnie jeżeli chodzi o DHA idealnie przyswajanie dla organizmu z kapsułki olejowej. Moim zdaniem jeżeli coś kosztuje 3 zł jak lino to mówi tylko o tym produkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica_Donka
ja stosowałm przed ciążą i w trakcie pregnę plus. wyniki mialam cały czas świetne to może i inne z was też bedą miały i bedzie na nie dzialać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MuuMMy prosze powiedz jakie produkty znajdowaly sie w zestawie ile placilas i gdzie moge taki zestaw kupic czy normalnie w aptece czy przez internet ? Pozdrawiam Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuuMMy
Cześć, zestaw składał sie z kapsułek Ferti Oil, z tabletek Ferti Vitamins, herbatki i proszku. Z całego zestawu byłam bardzo zadowolona. Teraz tylko przyjmuje Ferti Oil. Wlasnie weszłam na stronę by sprawdzić Ci cenę i zestaw potaniał, kosztuje 190 zł za miesięczna kuracje, a wcześniej 290 ! Teraz to w 100% świetna cena za to co oferują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie widzialam cene 190zl dlatego pytalam bo moze ceny sa rozne. A czy zamawialas przez internet czy w aptece ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuuMMy
Kupiłam w aptece w Katowicach :) ale namówiłam koleżankę z Bydgoszczy na ta kuracje i dokonała zakupu przez internet. Wszystko przyszło w ciągu kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ci dziekuje za informacje :) ja po prostu nie lubie kupowac kota w worku jeszcze przez internet ale widze ze moge byc spokojna :) pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaura
Te wszystkie suplementy to pic na wode i poprostu oszustwo,bez tych cudowych :-P wspomagaczy tez mozna zajsc w ciążę,za duzo poprostu o tym myslicie psyhiatra napewno pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola3345
Nie zgadzam się z tym, że wszystkie suplementy to pic na wodę. Warto czytać skład takich produktów. Psychiatra przepisze Tobie pigułki, które wprowadzą Ciebie w stan naśpania. Jak już coś to mówmy o psychoterapeucie, on pomaga rozwiązać problem z blokadą psychiczną. Dodatkowo należy wesprzeć się witaminami, ginekolodzy zawsze o tym wspominają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio oglądałam bardzo interesujący program na temat suplementów diety. Suplementy Fertinea nie są takim cudem jakim producent opisuje. Wczytałam się dokładnie w skład- tych dwóch buteleczek i proszku do rozpuszczania. Zabolały mnie bardzo wnioski: kupując zamiennik w aptece dużą dawkę wit. D3, apteczny produkt typu Falvit ( trochę mniejsze dawki w składzie, ale najważniejsze witaminy są zachowane), kupując osobno do tego kwas foliowy i kupując Miovarian ( proszek do rozpuszczania, który ma raz większą dawkę niż w proszek Fertinea), osobno dokupić niepokalanek mnisi w tabletkach to wyliczyłam, iż miesięczna kuracja nie wychodzi 180zł a jedynie ok75zł.... Więc zadajcie sobie pytanie czy warto płacić osobom, które bez żadnych badań, procedur może puścić w obrót "cud" suplement, który jak się okazuje nie musi mieć potwierdzonego działania w porównaniu z lekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja starając się o dziecko brałam tylko kwas foliowy Folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość38
Każdy bierze co mu odpowiada ja kupowania różnych leków na własną rękę nie polecam co stego że może i taniej ale dawki różne. Może konkurencja się boi że coś zadziała lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Na wizycie Pani DR. zapisała mi własnie zestaw fertinea biorę już 3 tyg .i szczerze super zestaw witaminowy ,miałam słabe wyniki krwi ,a teraz poprawa o 60 % super jeszcze mi zostało dużo tabletek myślę ,że jeszcze lepiej będzie naprawdę polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny Fertinea to suplement diety miejcie jednak świadomość tego że to produkt wymyślony przez GYN CENTRUM Jak można łatwo sprawdzić dr. Czerwińska, która głównym wspólnikiem tego przedsiębiorstwa razem ze swoim małżonkiem założyli spółkę o nazwie FERTI PHARM Sp z o.o dzięki której swoim pacjentom polecają tą nadzwyczajną kurację. Czy działa ? Nie wiem nie próbowałam natomiast piszę o faktach. To tak jakbyście idąc do lekarza usłyszały że najlepsze będą dla Was witaminy - ABC, a później okazało się że te witaminy produkuje ten sam lekarz który Wam je przypisał. Ferine można kupić tylko przez internet lub w wybranych aptekach oczywiście w tej pod kliniką GYN CENTRUM jest wszystko od ręki ;) W normalnych aptekach nie dostaniecie takich witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×