Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foremeczka

Swędzenie okolic intymnych podczas przyjmowania antybiotyku - pomóżcie!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość foremeczka

jakie witaminy trzeba jesc? biore trezci dzien antybiotyk i mam swedzenie w okolicach pochwy i odbytu, pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emileczka22
Twoj organizm jest teraz oslabiony, wic mozesz miec infekcje-grzybice, najlepiej jakbys poszla do lekarza, ale jesli nie to mozesz przyjmowac witamine B kompleks i kupic sobie w aptece krem Clotrimazolum, on jest tani i nie na recepte albo Aftin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak antybiotyki oslabiają organizm poproś w aptece o globulki homeopatyczne np. z nagietka i miodu albo tak jak poradziła kolezanka wyzej krem Clotrimazolum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to już masz grzybicę
chyba największe forum o tym jest właśnie w Kafeterii, poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremeczka
już mam grzybice????????????????? ale nie mam zadnych innych objawow oprocz tego pieczenia :( a moze to wystarczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foremeczka
dziekuje wszystkim!!:) kupilam juz lactovaginal i clotrimazolum, zobaczymy czy pomoga, dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, jakie to uporczywe.... Masakra. U mnie zaczęło się po przyjmowaniu antybiotyków. Oczywiście brałam probiotyk ale i tak mnie wzięło. Potem wracało dosłownie przy każdej okazji. A to nie za długo siedziałam w mokrym bikini, a to mydło mnie podrażniało, a to proszek nie taki, a to po solarium. MA SA KRA!!!! Teraz wyeliminowałam w sumie wszystko co może powodować swędzenie. No ale pech chciał, że znowu się rozchorowałam i antyniotyk dostałam. Tym razem połączyłam probiotyk z takim żelem Trivagin i o dziwo jest spokój. Mam nadzieję, że to już koniec mojej batalii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już infekcja i raczej witaminy nie pomogą. Radzę pójść do ginekologa i poprosić o badanie i przepisanie leków. www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andżi6
mnie kuracje antybiotykowe tak nie uczulają na szczęście, ale co jakiś czas łapię niestety infekcje i okolice intymne strasznie swędzą. Na to próbowałam różnych sposobów, ale faktycznie Trivagin od razu działa kojąco i na dłuższy czas spokój mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena3
Swedzenie okolic intymnych czesto wystepuje podczas przyjmowania antybiotyku. Trzeba brac oslonki czyli probiotyki, jesc produkty mleczne i zeby siegnac do zrodla problemu mozna stosowac tez globulki mucovagin. One szybko sie uporaja z problemem i odczujesz ulge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam, stosowałam antybiotyk a tu w pewnym momencie zaczęło mnie swędzieć "tam na dole". Na szczęście w domu miałam provag żel, który hamuje rozwój patogennej mikroflory, zakwaszając środowisko pochwy. U mnie to wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia_koteczek
A ja mam tak że na pochwie swędzi i mam zmarszczone i miałam też tak na pupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia_koteczek
Ale przeszło na pupie ale chce spytać czy to wszystko jest chwilowo nwm jak się to pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radlinka
Przy jakimkolwiek antybiotyku może nastąpić zmiana ph w pochwie oraz zaburzenie jej mikroflory dlatego warto wpierać swoja pochwę w czasie antybiotykoterapii odpowiednim preparatem zawierającym kwas mlekowy oraz glikogen. U mnie idealnie sprawdza się Hydrovag - to są globulki dopochwowe na noc. Jak pierwszy raz miałam taki problem to polecił mi je ginekolog i teraz przy każdym antybiotyku je stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×