Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Swędzenie pochwy

Polecane posty

Gość gość

Hej. W poniedziałek skończył mi się okres a od wtorku zaczęła mnie swędzieć pochwa, do tego stopnia że stało się to bolesne. Przemyłam się wieczorem zaparzonym rumiankiem i większość środy była ok,ale wieczorem swędzenie wróciło :/ Powinnam iść z tym do lekarza czy sama się z tym uporać? Ps. Przez te 2 dni zauważyłam o wiele więcej śluzu na bieliźnie, tak że muszę zmieniać ją kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to być spowodowane od podpasek często zdaźa się że te zwykłe i tańsze podpaski produkowane są z duźo gorszych i bardziej drażniących materiałów które powodujà różne podraźnienia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niestety może być zapalenie pochwy. Poczytaj sobie na stronie http://www.kobiecesprawy24.pl/pieczenie-okolic-intymnych, czy twoje objawy są takie same, znajdziesz tam też propozycje leczenia, ale jeszcze zanim sama się do tego zabierzesz, powinnaś zgłosić się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być sucha pochwa, pieczenie okolicy intymnych bez upławów wskazuje tylko na to. Miałam bardzo podobnie, myślałam,ze się zadrapie, w dodatku jeszcze ta suchość. Pomogły mi tabletki Hydrovag, poleciła mi je ginekolog, zawierają kwas mlekowy, dzięki któremu naturalne kwaśne ph jest utrzymane i co najważniejsze juz po kilku dniach stosowania odczujemy znaczną różńicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo środki do higieny intymnej to podstawa. trzeba dbać o te okolice, żeby nie łapać infekcji a przynajmniej ich unikać. Moim zdaniem warto (i mojego ginekologa który mi polecił je) też stosować takie probiotyki ginekologicznej jak Lactovaginal - je można stosować profilaktycznie ale też jak już się pojawi jakaś infekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim polecam udać się do lekarza, ale jeśli chcesz zaspokoić swoja ciekawość polecam zapoznać się z informacjami na stronie http://www.kobiecesprawy24.pl/, mogą okazać się bardzo pomocne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×