Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szanse na ciąże

Polecane posty

Gość gość

Witam wiem , że zjedziecie mnie od dołu do góry ale nie mam innego wyjścia niż napisać tutaj. Otóż mam 21 lat. Używając prezerwatyw bez względu na to czy lateksowych czy maturalnych podczas współżycia powstają mi liczne otarcia i zadrapania co potem bardzo bolo dlatego współżyje bez tego. Mój partner nie wydziela preejakulatu. Jestem tego w 100% pewna ponieważ nawet kiedy pieszcze go dłonią członek jest suchy aż do samego końca. 4 września miałam ostatnią miesiączke i był to pierwszy dzień. Okres trwa u mnie 7 dni i wystepuje co 20. Jaka jest szansa , że moge być w ciąży ? Okropnie boje sie zrobić test ciążowy. Przeraża mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz okres co dwadzieścia dni licząc od pierwszego dnia do pierwszego kolejnej miesiączki to koniecznie powinnaś iść do lekarza się przebadać .A czy możesz obecnie być w ciąży ? Tak , jak najbardziej ciąża jest prawdopodobna , na tym etapie test niekoniecznie wyjdzie wiarygodny . Jeśli chcesz na sto procent być pewna to zrób test za dwa tygodnie albo idź do lekarza . A tak swoją drogą to bardzo ryzyjujesz nie stosując prezerwatyw i nie zabezpieczając się w inny sposób przed ciążą na którą nie jesteś aktualnie jeszcze gotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mimo wszystko zrobiłam test z czułością od 6 dni od zapłodnienia. Wynik ujemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test nie jest wiarygodny! Kiedy masz mieć następy okres? Kiedy współżyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współżyłam ok. 1,5 tyg temu. Powinnam dostać go 2 dni temu ale przed chwilą pojawiło sie brązowe plamienie i ból brzucha :) kamień spadł mi z serca ! A jutro lece do gina niech mi coś dobierze bo nie tedy droga , a gumki też lipa ;) dziekuje tym co sie zainteresowali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro prezerwatywy wam nie pasują to może kupcie kapturek naszyjkowy? to też metoda mechaniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×