Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabletka po

Polecane posty

Gość gość

Wzielam tabletke po w 33 dniu cyklu. Stosunek byl w 31 dniu i testy owulacyjne pokazywaly poZytywny wynik ... okresy mam mniej wiecej co 28-37 dni czyli nie zbyt reguralne Kiedy moge spodziewac sie okresu? Okolo 7 dni po za zyciu tabletke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek87
żałosne.Antykoncepcja to grzech ciężki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężko mi powiedzieć, sama co prawda mam w domu te pigułkę ale jeszcze nigdy nie stosowałam, mam ją na czarna godzinę, jakbym pominęłam jakąś tabletkę vines. Wydaje mi się ze niedługo powinnaś dostać, spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zażyciu tabletki po okres może pojawić się w terminie, później lub wcześniej niż zazwyczaj, następny cykl powróci do swojej regularności. Jeśli miesiączka spóźni się więcej niż 7 dni należy wykonać test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletka po
Po zażyciu tabletki po okres może pojawić się w terminie, później lub wcześniej niż zazwyczaj, następny cykl powróci do swojej regularności. Jeśli miesiączka spóźni się więcej niż 7 dni należy wykonać test ciążowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w swoim życiu chyba z 3 razy brałam taka tabletkę, musiałam i miałam bardzo poważne skutki jej wzięcia. Okresu praktycznie nie było, tylko jakieś plamy a ból był nie do zniesienia. Ale teraz już na szczęście biorę tabletki antykoncepcyjne belara i jestem odpowiednio zabezpieczona. Nie ma co ryzykować, lepiej zaufać pewnej ochronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałam 2 razy w zyciu taka pigułkę, bo zapomniałam mojej antykoncepcji vines wziąć, taki ze mnie sklerotyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×