Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli 8 lipca przyjęłam tabletkę przed upływem 12 h i między tym czasem wymiotowałam i ponownie wzięłam tabletkę z dodatkowego blistra również przed upływem 12 h(ten sam dzień, tabletka przyjęta po godzinie). Czy może wystąpić ciąża? A dziś 17 lipca wymiotowałam z rana ale to jednorazowo, możliwe że było to spowodowane za rannym wstaniem? Bo miałam do pracy na 6. Oprócz tego piersi są nabrzmiale. Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletek nie powinno sie nadrabiac. ja zglosilabym sie z tym do lekarza, poniewaz troszeczke przesadzilas z dawkowaniem hormonow i na pewno troche sie namieszalo. Ja wiem, ze przy mojej belarze moge miec opoznienie do maksymalnie 12 godzin z przyjeciem kolejnej tabletki, ale wydaje mi sie, ze Ty juz nie do konca jestes chroniona w pelni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh tez kiedyś zapomniałam tabletki, ale ja stosuje vines, niskoskładnikowe, nie wiem jak u Ciebie, ale ja z tym zgłosiłam się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, ze ja mam zalozona wkladke levosert i nie musze sie martwic o takie rzeczy, bo wkladka wydziela hormon bezposrednio do macicy. przynajmniej jedno zmartwienie w zyciu mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×