Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grafiintka

tabletki na poronienia

Polecane posty

Gość grafiintka

czesc wszystkim. slyszlam kiedys ze jest cos takiego jak tabletki na poronienie. jest cos takiego?? to oczywiscie tlyko pytanie z czystej ciekawosci. kiedys obilo mi sie o uszy ze wlasnie jesli wspolzyjecie z chlopakiem i on wytrysnie w Tobie to wowczas ma sie iles godzin na to by zjesc ta tabletke i jest po sprawie.... ile w tym jest prawdy i na jakiej zasadzie to dziala?? jak w ogole takie tabletki sie nazywaja?? wiem ze duzo osob zastanawia sie nad tym......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość oczami chomika
Postinor Duo albo Escapelle ale to nie są tabletki poronne tylko zapobiegające zagnieżdzeniu się komórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość oczami chomika
tak alr to bardzo silna dawka hormonów, która rozregulowuje organizm i nie radzę stosować tego jako regularnej antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola22
z tego co wiem niektórzy nazywają te tabletki wczesnoporonne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zażywa się dwie tabletki. W określonym odstępie czasu. A tabletki wczesnoporonne są w Polsce nielegalne, ale moje dwie koleżanki je łykały. Niestety nie wiem nic więcej o nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość oczami chomika
niektórzy uważają, że biorąc tabletki mają dni płodne :O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznaję że wspólczuję
W Polsce tabletek wczesnoporonnych nie ma w sprzedazy...oficjalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli komus np. sie wpadnie i napawde zalezy mu zeby sie ubezpieczyc i naprawde nie \"wpasc\" to gdzie takie tabsy mozna dostac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość oczami chomika
u ginekologa rzecz jasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość oczami chomika
tzn recepte u gina a tabsy w aptece :P ale nie kazdy ginekolog chetnie je przepisuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie sa tabletki wczesno poronne... Zazywa sie je w ciagu 72h od stosunku. Jezeli zazyjesz pozniej nic nie zdzialaja wlasnie dlatego, ze nie sa to tabletki poronne! Najlepiej lyknac jak najszybciej, wtedy sa duze szanse na to, ze nie dojdzie do zagniezdzenia sie zarodka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest jakas aptek np. w ktorej to mzan dostac?? mysle ze takie cos w domeczku czasami sie przydaje a torche wstydze sie isc do ginekologa.....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość oczami chomika
seksic sie nie wstydzisz a do gina isc tak ? :O:D bez recepty ani rusz chyba ze po znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznaję że wspólczuję
Nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czego masz sie wstydzic?? Ja kiedys w prywatnej przychodni u ginekologa je dostalam, tylko musialam je zazyc przy nim....A tak wogole to nie lapiej zainwestowac w tabletki anty albo prezerwatywy :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznaję że wspólczuję
Oj Szatanska...to Ty cosik innego dostalas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeeeeeeeeeeeezuuuuuuuuuu
idź do ginekologa i poproś o receptę :o a tak w ogóle to lepiej zadbaj o normalną antykoncepcję, to nie będziesz musiała takich tabletek kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no srednio mi sie usmiecha branie tabletek antykoncepcyjnych poniewaz ciagle bym o nich zapominala zreszta jakos tak mam ze nie znosze lykac zadnych lekarstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prezerwatywy??? to nie jest zadna przyjemnosc dla faceta pozatym to nie jest idealna metoda antykoncepcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeeeeeeeeeeeeeezuuuuuuuuuu
czy ty jesteś normalna? zwykłych tabletek nie chcesz łykać, to znaczy że zamierzasz brać co miesiąc Postinor? i rozwalić sobie organizm ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grafintka to co Ty myslisz, ze bedziesz caly czaszazywala tabletki \"po\"?? Tak nie moznaaaa....Jak zadna z metod antykoncepcji Ci nie pasuje to najlepiej wogole nie seksic sie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznaję że wspólczuję
Szatanska...te tabletki sa u nas nielegalne, ale oczywiscie u gina mozna je dostac;) No i nie wyposci Cie przeciez z dowodem swojej "zbrodni":) Ja oczywiscie jestem jak najbardziej za. Szkoda tylko, ze takie sprawy trzeba zalatwiac w konspiracji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no jestem normalna. nie, nie chce lykac tego ciagle bo raczej nie sypiam czesto z facetami ale jesli juz to chcialabym czerpac z tego 100% satysfakcji i przyjemności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość oczami chomika
a niech sobie lyka ile chce :D jej sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie uwazac na siebie a nie chce miec zbyt szybko dziecka bo mam tak ulozony grafik zycia ze na dziecko nie mam czasu :P zwlaszcza ze mam dopiero 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznaję że wspólczuję
No to w tym momencie nie pozostaje mi nic innego, jak zyczyc ci przyjemnosci, satysfakcji i....zdrowia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garfiintka, ale tabl;etki \"po\" a tabletki anty to jest roznica i jak nie chcesz lykac ciagle a np. 1na miesiac to i tak wwalasz w swoj organizm mase hormonow!! Mozliwe, ze tyle samo co w 21 tabletkach anty, ale za 1 razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×