Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość internationalssd

TABLETKI PO. DO KOGO ISC? MOZE BYC ZWYKLY LEKARZ? SPRZEDADZA BEZ RECEPTY?

Polecane posty

Gość internationalssd

j.w.t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez recepty sie nie da, ale recepte może wypisac każdy lekarz również zwykły internista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internationalssd
a w szpitalu koles bez problemu w nocy wystawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, nawet przez neta kupisz jakies, tylko pozniej nie zakladaj topikow jakie to piguly szkodliwe i jak Ci zdrowie zrujnowaly... Do ginekologa najpierw na badanie i wymaz cyto - ale juz! Niech przeprowadzi wywiad lekarski z Toba i dopiero wtedy zadecydujecie wspolnie jaka metoda antykoncepcji dla Ciebie jest najlepsza. Pigulki sa bezpieczne, ale je tez nalezy stosowac z glowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde to zależy na kogo trafisz, bo uprawienia do wypisania tego ma każdy lekarz, nawet dentysta czy weterynarz i na pogotowiu również, ale ludzie są różni i jeden ci wypisze, a jeden cie z kwitkiem odprawi, ale generalnie wypisać MOŻE każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koci pazurek - ona pyta o antykoncepcję awaryjną, tabletke 72po a nie tabletki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internationalsss
hm? jestem facetem. pytam w razie "w" moja laska sie strasznie boi i chce kupic jedno opakowanie tak na wszelki wypadek jakby guma poszla albo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internationalsss
tak wlasnie o te do 72h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah sory, rzadko tu faceci wpadają w sumie to nie jest zły pomysł zeby kupić tabletke po awaryjnie, ale skoro nie jest potrzebna na teraz zaraz to i tak warto udać sie po nią do ginekologa, skoro czas nie nagli, przy okazji zrobić badania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internationalsss
tylko ze ona niechce isc po nia sama i ja mam isc gdzies dlatego pytam gdzie bo do gin nie pojde bo jak to wyglada. i pomyslalem o pogotowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans żeby zwykły
lekarz wypisał - tylko ginekolog. Ale takich tabletek nie bierze się "na wszelki wypadek", bo nieźle namieszają w hormonach i parę cykli trzeba będzie czekać na uregulowanie. Zastanówcie się nad inna metodą zabezpieczania przed a nie po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internationallssss
bo jej matka jest recepcjonistka u gin a mamy w miejscowosci jednego na pogotowiu jak sie zagada to moga wypisac nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internationallssss
doczytaj dokladnie larwo glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, ale ta metoda to tylko w razie powaznej awarii. Po takiej bombie hormonalnej organizm sie moze niezle popzestawiac. To nie sa cukierki. Nie lepiej przejsc na stala antykoncepcje? I bez nerwow i bez niepotrzebnych eksperymentow z wlasnym zdrowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak powiesz na pogotowiu że jest nagły wypadek to mogą wypisać, mają do tego "uprawnienia" jeśli o to chodzi, natomiast nie dam ci gwarancji, że jak facet przyjdzie to wypiszą, zwykle po takie tabl zgłaszają sie dziewczyny wiec moze z tego względu bedziesz miał problemy, ale no nie wiem, możesz spróbować ale pamietaj, skorzystajcie z tej tabletki tylko jak bedzie kryzysowa sytuacja typu pęknięta gumka - bo to jest ogromna dawka hormonów i moze bardzo namieszać w organizmie wiec moze byc stosowana tylko w nagłym przypadku, pamietajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internationallssss
my sie jeszcze nie kochalismy. chcemy miec w razie w jak cos z prezerwatywa pojdzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internationallssss
wiem czytalem chce zeby czula sie bezpieczna ze jak cos bedzie nie tak to wezmie ja i bedzie bez problemu i latania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans żeby zwykły
sam jesteś larwa głupia.. a jak tak panicznie się boi ciąży, to niech się nie seksi i tyle. Rozumiem, że tylko jeden ginekolog w Polsce i właśnie tam musi pójść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internationalssss
pozaatym moja laska nie bedzie faszerowana tabletkami chyba na to ma jeszcze czas wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internationalssss
pozatym lepiej ze o tym myslimy bo jakby pekla to lepiej zwiasc szybciej a w szafie moze lezec nic sie jej tam nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do internationalssss
wypisze :D ja jestem tego przykładem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie bedzie sie faszerowac pigulkami, na to ma jeszcze czas" a wiesz, ze pigulka po to wlasnie hormony, tylko skondensowane w poteznej dawce? Ich dzialanie to nic w porownaniu z porcja w klasycznej pigulce, przed ktora ja niby chcesz chronic... Po pigulce po moze przez kilka miesiecy czekac na okres lub miec go bardzo nieregularnie. Nie mowiac o pozostalych skutkach ubocznych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans żeby zwykły
dla kogo bedzie bez problemu? Chyba wyłącznie dla ciebie, bo nie będzie dzieciaka. A to, że tak "bomba hormonalna" zaburzy jej cały cykl, to już cie nie obchodzi? Tabletek nie będzie łykać, bo nie będzie się truła, ale tabletkę "PO" może, tak? Chyba obydwoje z was to dzieciaki jeszcze, skoro nic nie wiesz, ile tabletka PO robi szkód w organiźmie kobiety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internatiolalaaaa
o to mi chodzi ze przeciez nie bede jej dawal bez potrzeby tej tabletki nie? innych tez nie. chcemy prezerwatywe i globulke na poczatek i jakby pekla to zazyjemy ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans żeby zwykły
ta, szczególnie ty ją zażyjesz i ty będziesz się z problemami borykał potem :( Ile wy lat macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internatiolalaaaa
nie rozumiesz mnie glupia trabo i tyle nie bede ci juz tlumaczyl bo nie dociera do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet, to do Ciebie nie dociera, ze pigulka po to nie jest zwykly srodek antykoncepcyjny! Stosowac sie ja powinno naprawde w wyjatjowych sytuacjach, a nie z zalozenia , jako dodatek raz w miesiacu, gdy masz watpliwosci, czy gumke prawidlowo zalozyles... Lepiej niech Twoja dziewczyna pojdzie najpierw do ginekologa i z jego pomoca dobierze najlepsza metoda dla niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma szans żeby zwykły
a ja mam dla ciebie radę - weź na wstrzymanie i zacznij myśleć głową a nie łebkiem... Bo wygląda na to, że tak cię przypiliło, że myślisz wyłącznie o sobie, a nie o zdrowiu i komforcie twojej dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internatiolalaaaa
faktycznie na kafeteri siedza same debilki ktore maja zycie popsute i sa zapyziale w sobie. temat brzmi inaczej nie prosze o pomoc w doborze srodka anty tylko pytam kto go wypisze! i 100raz powtarzam ze w razie w a nie co miesiac nie wiem skad takie pierdoly bierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×