Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gooość

Tabletki Vixpo

Polecane posty

Gość Gooość

Drogie panie mam do was pytanie dotyczące tabetek vixpo. Mianowicie chodzi o to jak sie po nich czułyście i czy was nie zawiodły? Wiem, że to nowy lek więc nie spodziewam sie fali odpowiezi ale mam nadzieje, że kilka pań stosujących ten środek antykoncepcyjny się znajdzie. Z góry dziękuję ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja je stosuje. .. jestem po pierwszym opakowaniu. Całe pierwsze opakowanie krwawilam, poza tym zaczęły mnie dziwnie boleć łydki :( no i czuję się jak balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna1808
ja kończę pierwsze opakowanie i w sumie jest okej ;) nie zaobserwowałam skutków niepożądanych, chłopak jedynie twierdzi że jakaś marudna się zrobiłam, ale to raczej nie wina tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem już po 4 opakowaniu Vixpo. Nie zauwazylam negatywnych efektow. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo5
Ja stosuje te tabletki i czuję się bardzo dobrze , zero skutków ubocznych negatywnych , tylko pozytywne ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cena uzalezniona jest od apteki, ja kupilam za 20, 25 a w super pfarm 40 :) wiec nie polecam tej apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja płacę za Vixpo w swojej aptece 16,99 (Będzin woj.śląskie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo a w jakiej aptece w bedzinie? moze znajde podobno w katowicach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiazPodlasia
Ja stosowała Yaz przez badzro długi okres czasu po ciąży i przez wzgląd na leki jakie brałam na cerę. Żadnych skutków ubocznych prócz sporadycznego braku miesiączki nie było, faktem jest, że libido spada a raczej nawilżenie, ale są na to różne specyfiki w sklepach dla dorosłych. Nie wiem kochane Panie, czy macie podobnie jak ja, ale od roku nie brałam tabletek, po prostu stwierdziłam, że odpocznę no i co..? Od kilku miesięcy w drugiej fazie cyklu czuję się jak z krzyża zdjęta, mało tego w zeszłym miesiącu miałam gorączkę, nie wspominam już o regularnych migrenach, spadku koncentracji, ogólnego osłabienia i potwornych bólach pleców no i standardowo nudnościach o każdej porze dnia... normalnie funkcjonować się nie da, zwłaszcza, że to potrafi się zacząć dwa tygodnie przed miesiączką i zaznaczę, że nie mam żadnych napadów płaczu, nic z tych rzeczy, same dolegliwości fizyczne!! Mam 25 pięć lat, diagnoza PMS, innego leku jak antykoncepcja i w taki sposób równoważenie poziomu hormonów niestety nie ma. Więc nie wiem co gorsze, większe cycki, czy męczarnie co miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy trzeciej tabletce dostałam mdłości... Przy kolejnych jest to samo,masakra. Chyba bede musiała przestać je brać. Dodam ze to moje pierwsze tabletki w życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia Mia
Vixpo były moim pierwszymi tabletkami i działały na mnie idealnie. Podczas pierwszego opakowania, przy drugiej tabletce placebo dostałam normalnie okres i ogólnie wszystko świetnie. Czuję się super, na seks mam dalej ciągle ochotę, a biust trochę się powiększył, z czego jestem szczęśliwa przy moim naturalnym, małym B ;) Pierwsze opakowanie odstałam od ginekologa za darmo, ale jak poszłam do apteki wykupić kolejne to się okazało, że kosztuje 38 zł..... Uważam że to BARDZO dużo. Pani z apteki sprzedała mi zamiennik: Naraya Plus (u mnie 29 zł). Porównałam składy tych tabletek - SĄ IDENTYCZNE w 100%!!!I nie widzę żadnych różnic podczas ich stosowania. Dziewczyny najpierw sprawdzajcie dokładnie skład na stronie producenta (mówię o tych wszystkich dopełniaczach tabletki). Yaz, Daylette czy Naraya to dokładnie TO SAMO co Vixpo i jeśli lekarz zmienia wam jedne tabletki na drugie to jest to totalna ściema - bo są one identyczne w składzie, różnią się tylko ceną i nazwą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokokoko29
Gościu, jeśli się źle czujesz idź jak najszybciej do ginekologa, ja na pierwsze tabletki raczej bym polecała vibin mini, to są tabletki o mniejszej zawartości hormonów, młody organizm ma szanse się przyzwyczaić do dodatkowej dawki hormonów a potem możesz zmienić na tabletki pomagające przy PMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trudy
Ale fakt jest taki, że nic nie wiemy chociażby o tym czy ten nasz gość miał robione badania. Ja po Vixpo nie miałam takich objawów a to były moje pierwsze tabletki ale miałam wtedy 25 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajgonka236
A jak się po nim czujesz?? Jakbyś miała ocenić go w skali 1 do 5 to ile byś mu dała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Brzezińska
Ostrzegam przed braniem tabletek antykoncepcyjnych VIXPO, otóż chodzi m.in. o zmiany hormonalne, które zachodzą w organizmie kobiety. Jeżeli macie partnera to ostrzegam przed niekorzystnym wpływem w/w tabletek na libido, zmiana uczuć do partnera a nawet brak porządania do niego. Odczułam to na własnej skórze, mój partner w ogóle przestał mnie pociągać a nawet straciłam zainteresowanie jego osobą, ja stałam się inną, spokojniejszą osobą. W ogóle przestaliśmy uprawić seks. Gdy przestałam brać tabletki, następnego dnia byłam już sobą, moje porządanie do partnera wróciło. Wcześniej brałam inne tabletki, takie czegoś jeszcze nie miałam, jestem przeciwna faszerowaniu się chemią, niszczeniu swojego organizmu, zdecydowanie preferuję wkładkę do maciczną, miąłam 5 lat i zero zmian, stresów itd., lekko bolała macica przed okresem, ale uszło. Na pewno założę sobie ponownie ją (miedziana). Myślałam, aby wrócić do tabletek na 2 miesiące , gdy wyjmę wkładkę, aby móc po 2 miś. założyć nową, niestety nie wezmę już tego świństwa, wolę 2 mieś. abstynencję. Uważajcie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta Brzezińska
Dodam jeszcze, że przy braniu w/w tabletek odczuwa się bóle głowy, zachodzi zmiana osobowości, w ogóle przestajesz być w pełni sobą, jeżeli musicie brać tabletki antykoncepcyjne to proponuję inne. Nie wiem, może na mnie tak zadziałały, chociaż czytając forum widzę, że wiele kobiet miało podobnie. Zdecydowanie odradzam i naprawdę uważajcie, ponieważ jest to ingerencja w wasz organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaba34
Aneta, jak dla mnie to miałaś po prostu źle dobrane pigułki. Ja tak jak Ty reagowałam na inne, przy vixpo wszystko jest ok. Miałaś robione badania przed przepisaniem antykoncepcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcheweczka1981
Kwestia reakcji organizmu na zażywane tabletki jest bardzo indywidualna. Najważniejsze są badania przed rozpoczęciem stosowania. Na mnie vixpo źle nie oddziaływuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam taki problem. Biore tabletki vixpo juz 5 opakowanie skonczylam. I zawsze okres dostawalam przy 3 bialej tabletce placebo. Wczoraj powinnam dostac okres a go nie ma. Rano zrobilam test ciazowy i wyszedl negatywnie.. czy ktoras z was tez nie miala okresu przy stosowaniu tych tabletek? Czy mozliwe jest ze jestem w ciazy mimo regularnego stosowania tabletek? dodam ze nie wymiotowalam ani nie zazywalam innych lekow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyjmuję tabletki dopiero od jakiegoś 1,5 tygodnia, są to moje pierwsze tabletki. Nie wiem, czy na podstawie tak krótkiego ich przyjmowania jestem w stanie ocenić ich działanie. W każdym razie fizycznie czuje się całkiem nieźle, poza tym, że leniwa się zrobiłam, ale to chyba bardziej kwestia za dużo wolnego. Moja miesiączka przedłużyła się praktycznie do 8 dni, co mnie zaniepokoiło, no i cera mi się lekko pogorszyła, ale sądzę, że może być to normalna reakcja dla świeżynki w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbuyt
Właśnie kończę pół roczną kurację Vixpo i nie mogę złego słowa na nie powiedzieć, jestem bardzo zadowolona. Nie odczułam wahania nastrojów, nie miewam migren, ani takich objawów jakie tu opisujecie. Nieznacznie spadło mi libido, ale wystarczy dobra gra wstępna i wszystko jest ok. Miesiączka faktycznie się skróciła, ale jakoś nie płaczę z tego powodu, za to zniknęły bóle brzucha, przez które naprawdę można było oszaleć. Każdy reaguje inaczej, mi bardzo odpowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelina154
Może to jest jakieś rozwiązanie, ja jak mam dostać miesiączkę to jakby we mnie diabeł wstąpił taki mam straszliwy PMS. Boli brzuch, kręgosłup, mam zły humor a nawet robię się płaczliwa. na następnej wizycie zapytam lekarza o te tabletki, jak mają taki zbawienny wpływ na kobiecy organizm to by mi bardzo pomógł w te dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vixpo to będą moje pierwsze tabletki, lekarz przepisał mi je dlatego ze maja podobno zmniejszyć ból podczas 1dnia okresu gdzie leki przeciwbólowe szly tonami. Poza tym podobno ma mi poprawić cerę żeby mniej się przetłuszczala. Jestem ciekawa jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po Vixpo czuję się rewelacyjnie ,zero skutków ubocznych,jestem w trakcie 3 opakowania.Wcześniej brałam Kontracept-czułam się po nim fatalnie,bóle głowy,problemy z widzeniem(chwilowe utraty wzroku) ,wyłysiałam!!!! włosy wypadały mi garściami,została mi po nich może 1/4 włosów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moje drogie panie jestem po drugim opakowaniu tych tabletek nagle zaczely mnie strasznie mocno bolec piersi i jajniki czy wy tez macie takie efekty po tych tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martita22_12
Drogie koleżanki, kończę drugie opakowanie, jednak poza tym, że fizycznie czuję się ospała, jest wszystko ok, ale jeżeli chodzi o sex...boli niemiłosiernie, mój facet nie może wykonywać żadnych gwałtowniejszych ruchów, inaczej umrę z bólu. Występowały krwawienia, wcześniej też miewałam bóle, ale liczyłam na to, że kiedyś przejdzie. Nie przeszło, a jest nawet gorzej, lubrykanty nie pomagają, cytologia w porządku, moja ginekolog twierdzi, że to kwestia psychiki...tylko jak mam się przestawić, skoro ja jestem już przyzwyczajona do tego, że będę się męczyła. Jestem powoli bezradna, jestem umówiona na kolejną wizytę u ginekologa, ale martwi mnie niemiłosiernie ten problem i nie wiem, czy jest on spowodowany tabletkami, czy czym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nustka
Koniecznie idź do lekarza i możliwe że zmieni Ci tabletki. Taka suchość może być wynikiem reakcji organizmu na hormony. Wydaje mi się, ze to było by najlepsze rozwiązanie. Jak nie robisz się mokra to boli każdy ruch wewnatrz. Moja znajoma miała z tym problem kiedyś i lekarz jej tabletki zmienił. Teraz bierze chyba Vixpo i jest dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biore Vixpo juz od 10 msc, na poczatku przez poltorej opakowania krwawilam, libido zerowe praktycznie, za cholere nie potrafie schudnac mimo diety i cwiczen,miesiaczke mam 8-9 dni a wczesniej mialam 4-5... takze ogolnie nie polecam...sama poprosze o zmiane bo do tej pory lekarz mowil ze 'organizm musi sie przyzwyczaic do innego trybu pracy' wiec czekalam, waga rosla, libido spadalo, okres sie wydluzal, wlosy wypadaly...w koncu musze byc bardziej stanowcza bo w innym wypadku przez brak ochoty na seks tabletki niedlugo nie beda mi potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 3 lata brałam Harmonet czułam się bardzo dobrze dopóki się nie dowiedziałam że muszę zmienić tabletki ponieważ mam zbyt duże ciśnienie. Zastąpilam je tabletkami Vixpo i zaczęły się pojawiać problemy. Krwawienie między miesiączkowe bóle stawów, piersi oraz jajników. Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×