Odpowiedz na ten temat

tabletki wczesnoporonne.

• esposito 2007.05.02 [18:31]
    Informacja jest jak najbardziej sprawdzonajezyk.gif

• a niby 2007.05.02 [18:33]
    onnn- wk**wiasz mnie! zly.gif

sam nie wiesz czy chcecie dziecka czy nie? skoro to juz pierwszy miesiac to wczesniej spaliscie i nagle dwie krolewny sniezki sie przebudzily?

istnieje takie cos jak tajemnica lekarska i wsio rowno kto poszedl by zapytac o mozliwe konsekwencja wczesniejszego faszerowania tabletkami i nietlumacz sie malym miastem, bo to kolejna juz kretynska wymowka

raz piszesz, ze ona nie chce dziecka bo boi sie, ze moga nastapic komplikacje, teraz piszesz, ze prawdopodobnie skrobanka

zastanow sie czego chcecie, bo bedzie lykac rozne tabsy az w koncu przeholuje albo znowu sie przebudzicie po jakims czasie i bedziecie usuwac DZIECKO, nie fasolke, nie zlepek komorek tylko w pelni uksztaltowane dziecko

wiec orientuj sie chlopie, bo nie pozostanie mi nic innego jak tylko zyczyc Tobie rychlej sterylizacji w imie wyzszych idei pechowiec.gif
  • jak jest sprawdzona 2007.05.02 [18:33]
    kiedy nie ma nazwy tych tabletek ?? a moze usyszalas ja od kolezanki kuzynki ciotki bratowej ?? pechowiec.gif
  • onnnnnnnnn 2007.05.02 [18:40]
    widocznie mnie nie zorzumiałaś lub ja źle napisałem.. zresztą już jest nieważne.. dowiedziałem się tego co chciałem, że dziecko już nie będzie normalneee.. a chciałem własnie to wiedzieć, bo jeśli by było normalne to byśmy się może wycofali.. z tego powodu moja dziewczyna bała się juz wycofać.. dzięki tym krórzy chcieli pomoc.. zegnam.

dfsfdssdf
  • esposito 2007.05.02 [18:44]
    jak jest sprawdzona....czy jestes pewna, ze posiadasz tak ogromna wiedze, ze jezeli o czyms nie slyszalas, to to nie istnieje????

• bałałajkaa 2007.05.02 [19:10]
    mam pytanie do autora topiku....rozumiem, że po wpadce, Twoja dziewczyna zarzyła tabletki typu postinor....ile minęło czasu od stosunku? po ilu dniach test ciążowy wykazał, że jest w ciązy?
  • onnnnnnnnn 2007.05.02 [19:21]
    zażyła je po jakiś 48 h.
    test robiła 2 dni temu.
    wpadka była miesiąc temu.

dfsfdssdf
  • bałałajkaaa 2007.05.02 [21:56]
    kurde....ale je mozna do 72 godzin po zazywać....dziwne.... czyi test zrobiła dopiero po miesiącu...hmmm
  • Nasia:) 2010.09.20 [13:01]
    Witam was, mam pytanie kochalam sie z facetem tydzien temu pekla nam prezerwatywa jestem przed okresem, wzielam tabletke poronna do 72 godzin czy moge byc w ciazy??? prosze o odp lub pisac na patka1990@vp.pl

• nkatarzyna12555 2016.10.13 [09:06]
    Tak ja mimo tego ze zazylam tabletke 72 h zaszlam w ciaze w ten czas skorzystalam zwww.wszystko-o-aborcji.pl zamowilam tabletki wczesnoporonne i po ciazy ani sladu
  • gość 2016.10.13 [19:33]
    Reinkarnacja istnieje. Podczas swoich badań Ian Stevenson - doktor psychiatrii, parapsycholog i biochemik przebadał około 3 tys. dzieci w wieku ok. 4 lat, które opowiadały mu o swoich poprzednich życiach. Umiały opisać , rodzinę i mieszkanie ze szczegółami, a to wszystko nie zostało opowiedziane pod hipnozą. Natomiast pod nią parę osób mówiło płynnie w obcych wcześniej sobie językach, przykładowo staro-francuskim, więc życie człowieka zaczyna się wcześniej niż chwili poczęcia. Nie można zabijać dzieci w prenatalnej fazie ich rozwoju, dlatego że na prawdę są to ludzie. Nie można ich usuwać nawet jeżeli mają nieuleczalną chorobę, ich życie zagraża zdrowiu matki lub są dziećmi gwałciciela, dlatego że w tym przypadku one dostają najcięższą karę - śmierć, "Ofiary i zwycięzcy" (z 2005 r.) to książka w której zebrano relacje 164 ludzi i one pokazują, że żadna z tych osób nie żałuje, że urodziła dziecko gwałciciela.
  • honorata5 2016.11.12 [13:50]
    polecam stronewww.girlinneed.com przyszly oryginalne profesjonalna obsluga
  • Kaarolcia24 2017.09.08 [13:20]
    Odsprzedam tableki wczesnoporonne Arthrotec. Tabletki orginalne zakupione osobiście przeze mnie w aptece. Zalatwilismy dwa opakowania tak na wszelki wypadek ale po zastosowaniu pierwszego opakowania wszystko poszlo zgodnie z planem wiec jedno opakowanie sie nam zostalo. Odsprzedam potrzebujacej kobiecie. Kontakt parka2830bb@wp.pl . Pozdrawiam Karolina
  • Cleo1976 2017.09.08 [13:49]
    Tabletki "po" nie są wczesnoporonne.Escapelle wcale, a EllaOne w większości wypadków.Po peostu NIE działają, jeśli do zapłodnienia już doszło.Jeśli obawiacie się ciąży, a jesteście jeszcze przed testem, można próbować przyspieszyć miesiączkę ziołami (czarna malwa, szałwia, dziurawiec), a nawet zwykłą wit.C.
  • gość 2017.09.08 [19:19]
    Nie planowałaś ciąży, a stało się…
    Zastanawiasz się co dalej...
    … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami.
    w w w . n e t p o r a d n i a . p l
  • Karolcinka 2017.09.13 [19:13]
    Witam. Odsprzedam tabletki wczesnoporonne Arthrotec. Tabletki orginalne a przede wszystkim skuteczne. Kontakt meilowy parka2830bb@wp.pl
  • karolinnnnaaa 2017.10.30 [13:07]
    Odsprzedam tableki wczesnoporonne Arthrotec. Tabletki orginalne, bezpieczne a przede wszystkim skuteczne. Moge wyslac z mozliwoscia sprawdzenia zawartosci przy odbiorze.. Karolina 797650965

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...