Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

donia2611

Tabletki wczesnoporonne

Polecane posty

Niestety się stało...zaszłam w ciążę i to tak bardzo nie planowaną. Brałam Cerazette bo karmię piersią synka. Niestety jednoskładnikowe i trzeba brać je co do minuty punktualnie... dwa razy wziełam 4 godziny po czasie... Czy sa tu kobiety , które uzyły leków wczesnoporonnych?? Które są najlepsze i ile kosztują. Czy znacie lekarza w Poznaniu , który jest w stanie je zapisać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fujjjjj
women on web!!! zastanow sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
women on web okej ale po jakim czasie wysyłają i ile kosztują bo na stronie nie ma nic ! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a fujjjjj
jakbyci sie chcialo przeczytacto byc wiedziała, okolo 10 dni. w ktorym jestes tygodniu? ciaze stwierdził lekarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahhahahahahaha
zrob tak wykap sie w goracej wodzie i plukaj pochwe wrzatkiem przyloz sobie poduszke elektryczna na brzuch i na dodate swoj mozg polej ta woda.... trudno salo sie wychowalas jednego wychowasz drugiego...zycze ci aby nigdy nie dalo ci to spokoju,zeby te dziecko snilo ci sie po nocach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie taką wodą poleje ciebie... Ponoć od początku to jest życie ale jak ktoś naturalnie poroni to ci nawet ksiądz tego nie pochowa bo powie że to nie jest człowiek! Więc swoję mądrośći do kościoła idź wygłaszać, każdy ma swoją opinię. A ja nie prosiłam o krytykę czy rozeznanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hngfthb
zrob jeszcze jedno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tutaj w de to normalne
zarejestruj sie na forum wow,znajdziesz w necie,nie kupuj innych tabletek na necie,tam koszt to 90 euro i ok 10 dni wysylka i masz pewne,dziewczyny na tym forum pisaly ilu oszustow jest w necie,placisz moze 50 zl taniej ale masz witaminki,pozatym do tej aborcji potrzebne sa 2 tabletki a na necie sprzedaja przewaznie te na stawy i to w dodatku za malo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tutaj w de to normalne
aaa i jak cie nie stac podobno mozna pisac o obnizenie kosztow,zawsze sie zgadzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tutaj w de to normalne
a forum to kobiety w sieci tam sa opisane te sytuacje....tylko dosc ciezko sie tam zarejestrowac,mi sie udalo raz,nic nie pisalam tylko czytalam i usuneli mi konto,moze od razu zaloz tam swoj watek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia2611 - z tego co wiem, naet lekarz pierwszego kontaktu może wyisać Rp. - to są środki hormonalne z duzą dawką. Niestety byłam kiedyś w gabinecie, kiedy wpadła zapłakana dziewczyna, powiedziała, że przyszła po to, o czym rozmawiali przez tel. Lekarz wypisał Rp., a jak wychodziłam to usłyszałam, jak panie rejestracji szemrały dość głośno, co to były za leki... Stąd wiem, że każdy lekarz może - nie musi być gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam tabletki na hollenderskiej stronie tylko ze one sa do 72 godzin :/ zamowilam na zas, ale sie przydaly moze dla kogos tez sie przyda link www.stopplemnikom.nl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf na szczęście to test się pomylił i dzidzi nie będzie... Może za kilka lat-planowana :) A teraz biegusiem do gin po nne tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze dzisiejsze prawo jest niepowazne. Dlatego legalnie tego nie uzyskamy. Ja zas zamowilam ze strony www.wszystko-o-aborcji.pl moze komus sie sprzyda . Tabletki w pelni oryginalne zablistrowane. Polecam www.wszystko-o-aborcji.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reinkarnacja istnieje. Podczas swoich badań Ian Stevenson - doktor psychiatrii, parapsycholog i biochemik przebadał około 3 tys. dzieci w wieku ok. 4 lat, które opowiadały mu o swoich poprzednich życiach. Umiały opisać , rodzinę i mieszkanie ze szczegółami, a to wszystko nie zostało opowiedziane pod hipnozą. Natomiast pod nią parę osób mówiło płynnie w obcych wcześniej sobie językach, przykładowo staro-francuskim, więc życie człowieka zaczyna się wcześniej niż chwili poczęcia. Nie można zabijać dzieci w prenatalnej fazie ich rozwoju, dlatego że na prawdę są to ludzie. Nie można ich usuwać nawet jeżeli mają nieuleczalną chorobę, ich życie zagraża zdrowiu matki lub są dziećmi gwałciciela, dlatego że w tym przypadku one dostają najcięższą karę - śmierć, "Ofiary i zwycięzcy" (z 2005 r.) to książka w której zebrano relacje 164 ludzi i one pokazują, że żadna z tych osób nie żałuje, że urodziła dziecko gwałciciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamowilam u nich tabletki wczesnoporonne www.girlinneed.com i moge szczerze ich polecic - pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odsprzedam tableki wczesnoporonne Arthrotec. Tabletki orginalne, bezpieczne a przede wszystkim skuteczne. Moge wyslac z mozliwoscia sprawdzenia zawartości przy odbiorze.. Karolina 797 650 965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadka, niechciana ciaża? Zadzwon na pewno CI pomoge. Profesjonalna pomoc ginekologiczna, ginekolog z wieloletnim doświadczeniem. Kompleksowe zabiegi, mozliwosc wystawienia recepty. Kontakt 502 427 780

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważasz aborcję? Chcesz porozmawiać? n e t p o r a d n i a . p l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×