Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zzzzzdesperowana

tampon utknął mi w pochwie.

Polecane posty

Gość zzzzzdesperowana

ostatnio po imprezie kochalam sie z moim chlopakiem,wypilismy troche alkoholu i zapomnialam ze mialam wlozony tampon.po stosunku zawedrowal na tyle daleko ze nie moge wyczuc go palcem.coz ja mam teraz zrobic.pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kiedy
przyj mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzdesperowana
od wczoraj a wizyte u ginekologa mam dopiero w piatek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzdesperowana
wlasnie juz probowalam i zastanawiam sie czy irygacja cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty nie/
przynajmniej szansa na ciążę niewielka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzdesperowana
jedyne pocieszenie.no coz sprobuje jescze troche "poprzec"a jak sie nie uda to postaram sie przyspieszyc wizyte u gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten tampon musisz jak najszybciej wydobyć, trzymanie go kilka dni grozi poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Usiądź na toalecie, rozluźnij się. Nawilż palce oliwką i działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytuacja, ktrą opisujesz - jest sytiacją agłą i kazdy ginekolog przyjmie cię bez kolejki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzdesperowana
dziekuje za rade jak mi sie dzisiaj nie uda tego pozbyc to jutro peze to ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleole
idz dzis jeszcze :/ ja bym pojechala do szpitala.... pomysl jakie to okropne miec go w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie s żarty, dziewczyna dobrze radzi - idź jeszcze dziś do szpitala. Tym bardziej, że - jak piszesz - to było jakiś czas temu i w takiejsytuacji nie wiem ile czasu trzymasz już tampon wśrodku.Lepiej teraz niż wylądować w nocy na pogotowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno do szpitala i to
natychmiast. na oddział ginekologiczny - niech ci tam go wyjmą możesz sobie narobić jakiegos paskudztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spooookooo.. bez pośpiechu. jak w nocy dostaniesz megagorączki i stracisz przytomność to pogotowie samo Cię dowiezie. no.. byleby tylko zdążyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niemożliwe
jak to nie wyczuwasz go palcem?! Albo masz niewiarygodnie głęboką pochwe albo bardzo krótkie palce :o Nie wyobrazam sobie żeby nie dosięgnąć palcem sklepienia pochwy a co dopiero tamponu... Może on ci wypłynął po stosunku ? Albo wcale go nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO ILE WKONCU
A TO BYLA KONCOWKA OKRESU? MOJA ZNAJOMA RAZ NOSILA TAMPON CALY MIESIAC, BO...ZAPOMNIALA O NIM! ALE NIC JEJ NIE BYLO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż mi się obiad cofnął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO ILE WKONCU
TO BYLO JAKOS POD KONIEC OKRESU, PRZECIEZ INACZEJ BY WYMIENILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzdesperowana
juz po wszystkim tak to bylo pod koniec okresu i nie mam nadzwyczajnie dlugiej pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tez sobie nie wyobrazam jak mozna nie wyczuc tampona ? przeciez bez przesady pochwa kobiety nie jest az taka duza do autorki proponuje ukucnac - zaczac przec- i wtedy go wyciagnac - nie bol sie bo mysle ze bardziej ze strachu nie mozesz sobie z tym poradzic - bo przeciez niemozliwe jest zeby nie dalo sie go wyjac powodzenia - mi kiedys tez tampon poszedl dosyc daleko ale go wyciagnelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kiedys czytalam, ze ktos zapomnial wyjac tampona, to pomyslalam, jak to jest mozliwe.. Bzdura .. A jednak, ja tez zapomnialam, po tygodniu go wyjelam sama. :/ chyba zaczne uzywac podpasek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mam zrobić jeśli wstaje rano chce zmienić tampon a go nie ma bo jest za głęboko proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pójść do kominiarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem teraz !!!! Tylko ja nie uprawiałam seksu ale zapomniałam sznureczka rozwinąć. POMOCY!! Moja mama już jedzie ale nr wiem co mam zrobić pre ale to nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak parcie nic nie daje to niech ci któryś z rodziców go wyciągnie lub w trybie pilnym do ginekologa lub w ostateczności SOR (tam będzie kompromitacja, ale życie ważniejsze). Każda godzina jak jest w tobie zwiększa szanse na powikłania - od tego można nawet umrzeć, więc na wstyd tu nie ma miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam taką sytuację. Za dużo alkoholu i zapomnieliśmy z partnerem o tamponów. Ginekolog miał ubaw ale zdaje sobie sprawę że to musiało śmiesznie wyglądać. Przyjęli mnie bez problemu i po pół godzinie było po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×