Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dagus

test ciazowy

Polecane posty

Gość Dagus

czesc dziewczyny!!! biore tabletki anty Stediril i mialam taka sytuacje ze wymiotowalam, nie pamietalam tylko czy bylo to w pierwszym tygodni nowego opakowania czy moze w tygodniu przerwy. a jesli bylo to w pierwszym tygodniu to nie pamietalam czy wzielam tabletke o stalaej porze czy sie spoznilam. zreszta to nie jest wazne. byla sytuacja ze kochalismy sie z moim chlopakiem, tydzien pozniej bolal mnie strasznie brzuch tak jakbym juz miala okres, troche sie schizowalam bo nie jestem gotowa na dziecko. kupilam wiec test ten z bobasem i zrobilam go 13 dnia po ewentualnym zaplodnieniu wynik wyszdl negatywny, dodam ze mialam wtedy krwawienie z odstawienia. moje pytanie jest takie: czy test wykrylby ewentualna ciaze, czy moze krwawienie zafaluszowalo wynik? kolejne pytanie jest takie, ze nie wiem czy krwawienie w 7-dniowej przerwie na 100% wyklucza ciaze? prosze odpowiedzcie wiem ze pytania moga sie wam wydac niemadre ale dla mnie jest to wazne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m*m
1. test wykryłby na 99 % o ile był robiony prawidłowo (najlepiej rano tzw. pierwszy mocz). 2. krwawienie raczej nie zafałszuje wyniku. 3. krwawienie w przerwie nie zawsze oznacza brak ciąży (bo jest reakcją na odstawienie hormonów). Mój ginekolog też tak mówi. 4. Twoje pytania wcale nie są niemądre :) 5. dla pewności powtórz test żeby się uspokoić. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagus
hej dzieki test robilam rano troche mnie przestraszylas bo nie mam teraz kasy na kolejny test. wlasciwie to ja nie mam zadnych objawow ciazy nie bola mnie piersi nie mam porannych nudnosci mam wzdecia i zaparcia ale u mnie to wlasciwie normalne zawsze je mialam. ale mysle ze dla swojego spokoju bede musiala zrobic jeszcze jeden. aha mam jeszcze jedno pytanie do ciebie czy w ostatnim dniu przerwy moglo dojsc do zaplodnienia ja mysle ze to niemozliwe ale czy moglabys mnie upewnic papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×