Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość S4neys

Test clear blue a objawy jak to odebrać?

Polecane posty

Gość S4neys

Niedawno poroniłam swoje ziarenko w 3 miesiącu ciąży, znów staraliśmy się z partnerem i niedługo potem schudłam i nagle brzuch mi się powiększył, jednego dnia sluz był biały rozciągliwy i było go wiele teraz nieco mniej, zrobiłam test dzisiaj clear blue i pierwsze okienko jest z bardzo jasna jedna pozioma kreska ale pod światło widać jaśniutka bardzo bardzo kreskę, druga jest mega ciemna i szeroka pionowa, już nie wiem jak to odebrać pomóżcie kobietki :/ dodam ze ostatnim razem dowiedziałam się dopiero w 2 miesiącu o ciąży bo żaden test nie wykrywał wcześniej a robiłam co tydzień-2 po kilka patyczków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może wyybierz sie na test z krwi? Tak wyniki będą pewniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S4neys
Mieszkam w Szkocji, mogłabym iść i prosić o test z krwi, ale obawiam się ze go nie zrobią bo nie jestem pewna co do testu.. wcześniej tez byłam i nic, kazali czekać i robić a gdy już wyszedł pozytywny zajęli się mną bardzo dobrze tylko poroniłam samoistnie.. bardzo chciałabym być w ciąży, to moje marzenie od pół roku, jutro wykonam test poranny, niedawno miałam pobierana krew -1,5 miesiąca temu, obawiam się tez ze ciężko będzie mi zajść w ciąże, chociaż od razu po poronieniu (powtarzam samoistnym) gdy jeszcze krwawienie nie ustało znów staraliśmy się o bąbelka...i cóż krwawienie ustało po 2 dniach, a powinno trwać dłużej. Nie wiem jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poroniłas niedawno, tzn kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S4neys
15 września. 17 byłam wyczyszczona całkowicie z racji tego ze było to poronienie samoistne. Jestem młoda, wszystko unormowało mi się w kilka dni, wiec byłam na konsultacji powtórzyłam testy krwi i był już w normie, wiec zaczęliśmy ponowne starania. Wiem ze z tym będą problemy, bo moja babcia oraz mama poroniły kilka razy zanim urodziły dziecko... i może robię test za szybko, bo tak jak napisałam wcześniej dowiedziałam się w 2 miesiącu o ciąży, bo żadne testy kilkanaście razy robione dziennie nie wykazały ciąży, nawet te najdroższe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×