Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uciążliwe bóle brzucha

Polecane posty

Gość gość

Hej. Czy któraś z Was miała bóle brzucha w dole po jedzeniu? Co zjem to muszę do toalety bo mam zaparcia albo czuje potrzebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza idź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lekceważ takich bólów, trzeba je odpowiednio zwalczać żebyś nie miała później jeszcze większych problemów w przeszłości. Jak boli Cię brzuch po jedzeniu to koniecznie wypróbuj suplement dicopeg 10g. Ja go pije jak zjem cos niezdrowego czy po prostu czasem profilaktycznie żeby dobrze mi pracowały jelita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przejdź się do lekarza koneicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, wbrew pozorom to wiele osób cierpi z tego powodu. Zła dieta, brak ruchu i wrażliwe jelita i układ pokarmowy. Tak naprawdę to nie możemy tego bagatelizować i myśleć że jakoś minie, tylko trzeba odpowiednio się wspomagać jakimiś różnymi środkami. Z takich na jelita to ja słyszłam o Intesta, zawiera maślan sodu i w jest w 100% naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anita
To może być nic nie znaczaca dolegliwoś ,a może tez być coś poważnego z jelitami.Ja bym sugerowała dobrego proktologa. Moja znajoma ostatnio leczyła si na zespól jelita drażliwego ,bardzo niefajna dolegliwość. Znalzła bardzo pomocnego proktologa w szpitalu św Elzbiety w ośrodku proktologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram, to może być coś z jelitami, a to wtedy bardzo niebezpieczne. Ja bym spróbowała stosować probiotyki które wspierają układ pokarmowy - http://www.proviterol.pl/ i poszła też na konsultację do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobny problem i po konsultacji z lekarzem kupiłam naturalny błonnik jabłkowy w aptece Melissa. Jednak uważam, że powinnaś pójść z tym do lekarza bo u ciebie problem może być zupełnie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×