Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uplawy po miesiączce

Polecane posty

Gość gość

Witam, ostatnio zaraz po miesiączce pojawily się u mnie przezroczyste, dość rzadkie uplawy z domieszką krwi o nieprzyjemnym zapachu. Trwają już 2 tygodnie I nie zanosi się na to by przestały lecieć. Dodam, że nie towarzyszy im żadne pieczenie, ból czy swedzenie, nic też nie jest zaczerwienione itp. Wizytę u lekarza mam za 2.5 tygodnia, myślicie że mogę tyle czekac czy to coś poważnego I natychmiast powinnam iść do jakiegoś pierwszego lepszego lekarza z wolnym terminem? I jak myślicie co to może byc? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli mozesz, zglos sie szybciej do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie znalazłby się jakiś lekarz szybciej, ale wiesz, ci z wolnymi terminami to często buce, dlatego wolałabym poczekać tylko nie wiem czy mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizyta u lekarza to koniecznośc moim zdaniem. Bo to może się po prostu rozwijać jakaś infekcja, a powód też może być zupełnie inny. Możesz też kupić probiotyki ginekologiczne, na przykład Lactovaginal. Dzięki temu w pochwie będzie odpowiednie ph i dobra ilość flory bakteryjnej, tej dobrej oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W najlepszy wypadku to jakaś infekcja weneryczna ;( następnym razem pomyśl również o sobie podczas zabezpieczania się. Ja stosuje damską prezerwatywę. Nie mam stałego partnera i taki rodzaj antykoncepcji jest dla mnie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×