Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klaudiax1

Uroiłam sobie ciążę!

Polecane posty

Może zacznę od początku. Współżyję ze swoim chłopakiem od maja, zawsze zabezpieczamy się i mimo to on wyjmuje zanim skończy tak dla pewności :) 15 listopada zrobiliśmy to bez zabezpieczenia, jednak on nie skończył we mnie. 5 grudnia dostałam okresu ale był bardziej skąpy niż zazwyczaj więc zrobiłam test ciążowy, który wyszedł negatywny, jednak dalej męczyły mnie jakieś dziwne myśli. 3 stycznia, zgodnie z kalendarzykiem dostałam okresu(tym razem już normalnego) Mimo to natręctwa nadal nie minęły, wiem że to niemożliwe i w ciązy nie jestem, aczkolwiek wmawiam sobie to cały czas. Siła sugestii jest już tak silna, że nawet mamy objawy tj. poranne i wieczorne mdłości, ciągle pobolewa mnie brzuch, mam zmniejszony apetyt bo przez ten stres nie mogę jeść, brzuch zrobił się większy, cera wygląda okropnie, nie wspomnę o tym że nawet dostaję ślinotoku. Nie mogę już wytrzymać z tymi myślami. Mam już umówioną wizytę u ginekologa i przerzucam się na anty, może wtedy będę czuła się bezpieczniej. Kobiety, miałyście tak kiedyś? Liczę na wasze wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki test robilaś ? BetaHCG czy zwykły x Powiem ci jakbys byla w ciąży urojonej to wlasnie BetaHCG bys mila podwyższony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to się nie przejmuj, masz dokładnie tak, jak mój mąż. Też się przeżarł po świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faucibus_Curabitur_metus
Srabież Edward Gierek Tańczył Ugi-Szlugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Być może zmiana antykoncepcji Cię uspokoi, jeśli nie-porozmawiaj o swoich obawach ze swoim partnerem i z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×