Odpowiedz na ten temat

Uroiłam sobie ciążę!

• klaudiax1 2018.01.14 [12:57]
    Może zacznę od początku. Współżyję ze swoim chłopakiem od maja, zawsze zabezpieczamy się i mimo to on wyjmuje zanim skończy tak dla pewności usmiech.gif 15 listopada zrobiliśmy to bez zabezpieczenia, jednak on nie skończył we mnie. 5 grudnia dostałam okresu ale był bardziej skąpy niż zazwyczaj więc zrobiłam test ciążowy, który wyszedł negatywny, jednak dalej męczyły mnie jakieś dziwne myśli. 3 stycznia, zgodnie z kalendarzykiem dostałam okresu(tym razem już normalnego) Mimo to natręctwa nadal nie minęły, wiem że to niemożliwe i w ciązy nie jestem, aczkolwiek wmawiam sobie to cały czas. Siła sugestii jest już tak silna, że nawet mamy objawy tj. poranne i wieczorne mdłości, ciągle pobolewa mnie brzuch, mam zmniejszony apetyt bo przez ten stres nie mogę jeść, brzuch zrobił się większy, cera wygląda okropnie, nie wspomnę o tym że nawet dostaję ślinotoku. Nie mogę już wytrzymać z tymi myślami. Mam już umówioną wizytę u ginekologa i przerzucam się na anty, może wtedy będę czuła się bezpieczniej.
    Kobiety, miałyście tak kiedyś? Liczę na wasze wsparcie.
  • gość 2018.01.14 [13:04]
    Jaki test robilaś ?
    BetaHCG czy zwykły
    x
    Powiem ci jakbys byla w ciąży urojonej to wlasnie BetaHCG bys mila podwyższony
  • klaudiax1 2018.01.14 [13:07]
    Robiłam zwykły test aczkolwiek urojenie wystąpiło po świętach oczko.gif
  • gość 2018.01.14 [15:51]
    a to się nie przejmuj, masz dokładnie tak, jak mój mąż. Też się przeżarł po świętach.
  • faucibus_Curabitur_metus 2018.01.22 [05:06]
    Srabież Edward Gierek Tańczył Ugi-Szlugi
  • Cleo1976 2018.01.22 [13:13]
    Być może zmiana antykoncepcji Cię uspokoi, jeśli nie-porozmawiaj o swoich obawach ze swoim partnerem i z lekarzem.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...