Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cykorekkk

wizyta u ginekologa

Polecane posty

Gość cykorekkk

wiem, ze zaraz posypia sie komentarze mojego postepowiania, ale... boje sie isc do ginekologa. mam 22 lata. unikam tego jak ognia;( podzielcie sie, czy tez tak macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wili
ja za pierwszym razem strasznie sie bałam mówiłam ndo siostry w życiu nie byłam tak wygadana jak wtedy ja musiałam bo nie bolałao poza tym karetka raz po mnie przyjezdzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie
dobrze sie przygotuj depilcja koniecznia - bo wiadomo dyrektywa unii i za pierwszym razem Cie nie ominie potem juz tak sie nie czepiają ale moze Cie odeslac a reszta to juz z gorki zastrzyk i badanie przez pupe da sie przezyc nie takie straszne pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykorekkkkkk
dziekiiiii za wypowiedzenie sie w tej kwestii (ale nie osobie o pseudonimie "wlanise";P) ju widzialam Twoja odpowiedz na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie
jak widzisz, przy odrobinie (tyciu tyciu) wysilku - nie trzeba bylo zakladac kolejnego topiku na ten sam temat bo w kazdym takim pojawiaja sie te same odpowiedzi a ewentualnie odswierzyc juz ktorys zaawansowany ale nie kazda "roztrzesionka" przed 1 razem u gina _MUSI_ miec swoj wlasny topiczek o sobie miejmy nadzieje ze oszczedza Ci przynajmniej za 1 raze lewatywy i tym razem nie dziękuj - niema sprawy czysta przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie
i o to mi chodzi, o to chodzi bo nastepny niedouczony matołek taki jak asiorek tworzy setny raz topik o patentexie domyslam sie było by ich wiecej ale dzielne moderatorki je wyłapują i troche tego smiecia nam usuwają - i za to im dzieki - szczere i wielkie a wystarczy naprawde traszenieczke ruszyc leniwą dupcie i przejzec 2 stronki wstecz a bardzo fajne i wyczerpujące topiki sie znajdzie ( o googlach wooogole nie wspominam bo to po prostu nie ma sensu - bo po co) ide tam teraz jej odpisac jakis madry tekst, moze mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×