Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sj

wkładki - jakie macie - wpisujcie się

Polecane posty

Gość sj

Przeglądam już od jakiegoś czasu to forum i stwierdzam że bardzo mało jest tematówm o wkładkach.Czy wszyscy stosują tabletki???? Ja stosowałam pare lat a moe libido z czasem spadło do zera. Po odstawieniu tabletek było na wyskok ale ile można się stresować . Teraz od miesiąca mam założoną wkładkę z miedzią i jak narazie jest ok.Czekam na pierwszą miesiączkę. Wpisujcie jakie macie wkładki i czy jesteście zadowolone!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina30
..ja stosuje te metode juz od osmiu lat,oczywiscie wymieniam co cztery lata, teraz mam zalozona wlasnie z miedzia, nie pamietam nazwy ale chyba jakas hiszpanska...nie jestem pewna w kazdym razie przyzwyczilam sie juz do bardzoej obfitych miesiaczek i bardzoej bolesnych, ale takie tez miala i wczesniej, ale za to sa bardzo regularne i przewidywalne. Uwazam, ze jest to bardzo dobra metoda, przede wszytskim wygodna...i jak najbardzoej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu36
Najpierw miałam TCu 200 AG przez 3 lata, potem Nova T, na 5 lat i obecnie też Nova T (do wymiany niedługo). Z pierwszą miałam typowe skutki uboczne, obfitsze miesiączki i dość długie (min 5 dni), z czasem było coraz lepiej, potem wymiana na Nova T, dobrana przez mojego ginekologa, troche mniejsza i z tą już prawie żadnych dolegliwości (pierwszy dzień miesiączki nieco obfitszy), w ogóle nie czuję, że ją mam. Kontrola raz do roku. Z czasem, jest coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sj
A kiedy miałyście pierwszą kontrolę po założeniu wkładki.? Ja czytałam że powinno sie po tygodniu od załozenia a mój gin powiedział ze dopiero po pierwszej miesiączce? Czy to zależy od wkładki? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sj
A kiedy miałyście pierwszą kontrolę po założeniu wkładki.? Ja czytałam że powinno sie po tygodniu od załozenia a mój gin powiedział ze dopiero po pierwszej miesiączce? Czy to zależy od wkładki? Jak to jest? Czy pierwsza miesiączka jest wcześniej czy raczej się spóźnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lu36
Kontrola zależy od tego, co uzna lekarz, zwykle po pierwsza, po pierwszej miesiączce. Generalnie wkładka nie wpływa nie ma wpływu na długość cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×