Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mialam robiony zabieg

Wspolzycie po histeroskopii operacyjnej

Polecane posty

Gość Mialam robiony zabieg

tydzien przed miesiaczka.Czytalam ze zaleca sie odczekanie 3 - 4 tyg...tylko ze zabieg zwykle wykonują od razu po miesiaczce a wiadomo ze podczas @ macica szybciej sie oczysci z tego wszystkiego.Ja długo nie bede musiala czekac i zastanawiam sie czy po ukonczonej @ bede mogla juz wspolzyc i starac sie o bobasa.Nie chce tracic czasu zeby na nowo mi sie nie narobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym odczekala jednak jeden cykl , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie lekarz kazał odczekać 10 dni (miałam laparo i histero) ale czułam się na tyle źle, że mieliśmy chyba z 3 tygodnie przerwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mialam robiony zabieg
Bylam na kontroli i mi lekarz kazal nie czekac tylko sie starac i dal mi czas do czerwca Jeżeli w tym czasie nie zajde to mam zrobic HSG Co prawda nie mam juz różowych plamien tylko takie zolte jakies i mowilam ze czekam az sie skoncza to nic nie mowil ze odczekać tylko dzialac Bylam co prawda w szpitalu na NFZ i im jakos nie ufam Chodze prywatnie ale czekam az wyniki histo beda i wtedy sie wybiore dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mialam robiony zabieg
Lekarz kazal nie czekac wiec z narzeczonym umawialiśmy seks i dzis boli mnie podbrzusze - taki obolaly mam Nie wiem czy sobie tym nie zaszkodzilam Co prawda byl delikatny ale jednak Dzis mija 11 dzien cyklu wiec do owulacji jeszcze czas Mam nadzieje ze to minie I jak tu wierzyc lekarzom..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mialam robiony zabieg
Poprawka UPRAWIALISMY SEKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×