Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość apaaaaaa

wydzielina

Polecane posty

Gość apaaaaaa

powinnam mieć miesiączkę a jej nie mam jest tylko taka przeźroczysta wydzielina z białymi kuleczkami co to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeaakkaammaaa
proszę o odpowiedź ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z białymi kuleczkami
to moze byc jakas infekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoa
Po co zakladasz nowy temat, skoro juz o to pytalas? to moze byc jakas infeksja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
jeśli wydzielina jest biała i "serkowata"/nie wiem co oznaczają kuleczki/to może to być objaw grzybicy pochwy.zastosuj sobie przez tydzień invag dopochwowo i clitriamzolum maść 2-3 razy dziennie.Jak nie przejdzie to musisz iść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą panią seksuolog mają w poradni internetowej na portalu www.e-poradnia.com . Ja nie mieszkam w Polsce już długi czas a na miejscu w Holandii nie za bardzo miałam namiar na jakiegoś polskiego lekarza dlatego zdecydowałam się na kontakt internetowy. Jest okej, można porozmawiać tak samo jak w gabinecie, tylko że przez video rozmowę, co dla mnie jest lepsze. Czuję się bezpieczniej we własnym domu, mogę swobodniej rozmawiać z seksuolog o jakby nie było intymnych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Biała wydzielina z "kuleczkami" (poprawnie mówi się na to "kłaczkowata") normalnie występuje w czasie niepłodnym.Albo...w ciąży.Prawdopodobnie niedługo będziesz miała miesiączkę.Gdyby jednak okres opóźniał się o więcej, niż 7 dni (mniejsze opóźnienia są normalne, kobieta to nie zegarek!) -można wykonać test ciążowy.Chyba że białej wydzielinie towarzyszy pieczenie, swędzenie lub brzydki zapach.Wówczas wskazuje ona na zakażenie grzybicą i warto wybrać się z tym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×